Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti aludnátok egy szobában az...

Ti aludnátok egy szobában az apátokkal?

Figyelt kérdés

Kirándulni megyünk pár napra, apukám, nővérem, nővérem barátja és én. Na most a szoba úgy lenne megoldva, hogy egyértelműen a nővérem a párjával lenne, én meg apuval (így olcsóbb, mintha mi apuval külön szobába lennék). Viszont ez nem furcsa? Hogy egy felnőtt lány az apukájával egy szobában alszik? 23 éves vagyok. Nem szívesen aludnék vele egy ágyban, mégse vagyok már 5 éves... Két éjszakáról lenne szó. Ti mit tennétek? Aludnátok vele egy szobában? Vagy inkább harcolnátok a külön szobáért?


L/23


2020. jan. 1. 14:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nagyon sajnálom, akik nem tudnak elképzelni. Oket zaklatta az apjuk? Vagy perverznek látják?
2020. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy! Hiába jó fej az Apukám én ateista vagyok és vegán, mellém ne feküdjön egy húsevő!
2020. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

Én aludnék, idén ősszel is volt ilyen, szintén kirándulás végett.

18/L

2020. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
16%

En nem aludnek apammal egy szobaban mert iszik es nagyon hangosan horkol.


Aludj a novereddel meg a parjaval. Ha bejossz a sracnak akkor nem ellenezne :D

2020. jan. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%
Apám meghalt három éve,én szívesen aludnék vele egy szobában :(
2020. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Az apámról van szó... Ne hülyéskedjünk már.
2020. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Egy szobába aludtam vele amíg meg nem halt... 22 voltam. Ez van, nem volt meg egy szobank. Csorik voltunk nagyon. Folyamatos nagybetegsegek miatt. Ja lany vagyok. Nem haltam bele. Az apám. Nem volt benne perverzitas... Egy ágyba egyszer aludtam vele, mikor nagyapameknal ragadtunk télen éjszakára... Az veszhelyzet volt... Nyaralas alatt nem aludnek vele egy ágyban. Max egy szoba.. De azt is inkabb kulon ugyanis baromira nem kenyszerhelyzet...
2020. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem aludnék vele egy szobában, mert úgy horkol, mint egy elefánt. Amúgy, ha nem horkolna, lennék vele egy szobában, de csakis külön ágyban.
2020. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
34%
Sorry de nem értem ebbe mi a fura. Nyilván ha ez állandó lenne az nem normális, de 2 ejszakáról van szó. Apud nevelt fel, látott kiskorodban mesztelenül, fürdetett, pelenkát cserélt stb. Nem értem miért kell ezt rosszul feltüntetni.. 2 ejszaka nem a világvége. Nincs így ebben a formában semmi egészségtelen vagy fura szerintem. Pláne ha jó a kapcsolatotok.
2020. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem látom a problémát az egy szobában. Nyilván van valami kis fürdőszoba, ahol át lehet öltözni, amúgy meg pont olyan mintha a nappaliban lennétek. Ha nincs rá semmi okod, hogy tarts tőle, csak azért mert "fura lenne" ne aggódj. Elvégre x évvel ezelőtt valószínűleg a szros seggedet is kitörölte ha úgy van, sőt, lehet lesz még úgy is, hogy te fogod az övét. Lehet két külön ágyat kérni egy szóban belül, nem ti lesztek az elsők a világon, akik egy szobában de külön ágyon alszanak.
2020. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!