Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti aludnátok egy szobában az...

Ti aludnátok egy szobában az apátokkal?

Figyelt kérdés

Kirándulni megyünk pár napra, apukám, nővérem, nővérem barátja és én. Na most a szoba úgy lenne megoldva, hogy egyértelműen a nővérem a párjával lenne, én meg apuval (így olcsóbb, mintha mi apuval külön szobába lennék). Viszont ez nem furcsa? Hogy egy felnőtt lány az apukájával egy szobában alszik? 23 éves vagyok. Nem szívesen aludnék vele egy ágyban, mégse vagyok már 5 éves... Két éjszakáról lenne szó. Ti mit tennétek? Aludnátok vele egy szobában? Vagy inkább harcolnátok a külön szobáért?


L/23


2020. jan. 1. 14:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, mai napig tv-zünk apukámmal úgy, hogy a karján van a fejem. Nem okozna gondot vele aludni, régen is aludtam vele. Ami zavarna, az az, hogy rettenetesen horkol
2020. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!