Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám folyton cseszeget hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
17 eves lány vagyok 174 cm magas 60-65 kg között.Atleta vagyok, szinte minden nap járok futni anyukám mégis folyton megjegyzéseket tesz hogy most épp megnőtt a combom vagy a fenekem, meghogy egészségesen kene kinézni..pedig szerintem kimondottan vékony és sportos testalkatú vagyok, senki mas nem utalgat ilyesmikre sose, inkább dicsérni szoktak. Viszont ez nagyon rosszul esik tőle van hogy napokig is ragódom egy ilyen kijelentésén. De igazából mindig is ilyen volt es hiaba próbaltam beszélni vele erről nem lehet ra hatni folyton azzal jön hogy ő csak nekem akar jót meg kötelessége figyelmeztetni...egyébként ugyanezt csinálta a húgommal is aki anorexias is volt sok ideig

2020. jan. 22. 00:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg neki, hogy jogod van kövérnek lenni, és ne cseszegessen!
2020. jan. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz családsegítőhöz is, hogy olyan súlyosan bántalmaz titeket, hogy a húgod bele is betegedett.
2020. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Jogom van kövérnek lenni? 😂 pont ez az hogy nem gondolnám hogy ez az alkat kövér ami nekem van ezért nem ertem mi baja velem. Amugy nem kövér anya, olyan átlagos alkatú. De amugy a kolléganői meg az ismerősei alakját is folyton szidja de nyilván mi kapunk ebből a legtöbbet
2020. jan. 26. 01:42
 34/35 A kérdező kommentje:

Amugy nem nagyon talalok olyan lányról kepet aki hasonlítana rám de én nagyjából ilyen vagyok:

Ugye elég magas, viszonylag széles váll, kis mellek és vékony felsőtest, felülre egyáltalán nem hízom. Arányaiban tűnhet kicsit nagyobbnak a combom meg a fenekem, de alapvetően nem gondolnám hogy az lenne, hosszú és kisportolt a lábam

2020. jan. 26. 02:07
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Mybodygallery egy jó oldal arra, hogy találj magadhoz hasonlót. Ott keress, ha mutatni szeretnéd! 🙂
2020. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!