Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám folyton cseszeget hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
17 eves lány vagyok 174 cm magas 60-65 kg között.Atleta vagyok, szinte minden nap járok futni anyukám mégis folyton megjegyzéseket tesz hogy most épp megnőtt a combom vagy a fenekem, meghogy egészségesen kene kinézni..pedig szerintem kimondottan vékony és sportos testalkatú vagyok, senki mas nem utalgat ilyesmikre sose, inkább dicsérni szoktak. Viszont ez nagyon rosszul esik tőle van hogy napokig is ragódom egy ilyen kijelentésén. De igazából mindig is ilyen volt es hiaba próbaltam beszélni vele erről nem lehet ra hatni folyton azzal jön hogy ő csak nekem akar jót meg kötelessége figyelmeztetni...egyébként ugyanezt csinálta a húgommal is aki anorexias is volt sok ideig

2020. jan. 22. 00:12
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
34%

Egyszerű: Norbi update diéta + Réka alakreform.


Nagyon szomorú olvasni, hogy egy szülő ilyen szurkálódásokkal alázza a gyerekét. Feltételezem, az átlagnál magasabb lehetsz és nem széled-hosszad egy, így meg hogy sportolsz, fitt vagy, pláne nem értem. 100% hogy nincs igaza anyukádnak,csak sajnos valami miatt próbál beléd kötni, fogást találni rajtad...

2020. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem próbáltál kiállni magadért? Ezért a folytonos szurkálódásért nyugodtan vissza vághatsz neki, hogy egyszer és mindenkorra szálljon le rólad mert még a végén testkép zavarod lesz, nem csak táplálkozási. Attól hogy az anyád még nincs jogában a lelkedbe gázolni
2020. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Te dagadt? 18 vagyok, szintén 174 centi és 61 kiló. Most vagyunk a legjobb súlyban!

Anyád szimplán irigy.

2020. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
De képzeld megpróbáltam kiállni magamért. De vele lehet összeveszni akármit csinálni nem hagyja abba
2020. jan. 22. 17:31
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

Anyukáknak valószínűleg kabe annyi sikerélménye van az életben, hogy te komolyan veszed, amit mond. Minden (!) alkalommal, mikor ezzel jön, te csak annyit kérdezz: Anya, miért olyan fontos neked, hogy rosszul érezzem magam a bőrömben?

Ezt ismételgetném tutira. Semmi mást.

2020. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád ugye kövér?
2020. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
86%

„az a baj ezt nem kompenzálja a rengeteg bók sem amit kapni szoktam”


Ez nem baj. Ez jó. Erre az alapra lehet építkezni. Teljesen jó, hogy nincs rád hatással, mit gondolnak mások. Na, anyud véleményével is pontosan ezt kell elérned! :)

2020. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Kösz anya, a hülye beszólásaid miatt lett evészavarom, de látom neked az a jó, ha nekem rossz.

És azonnal sarkon fordulsz, elvonulsz. Nem, nem hallgatod meg a választ, kiénekled, kifütyülöd. Minden egyes alkalommal.

Egy anorexiából (szerencsére nagyon hamar) kigyógyult ismerős lánykától megkérdeztem, hogy sikerült ilyen gyorsan rendbe jönnie.

Szó szerint ezt válaszolta:" A pszichiáter megmondta anyának, hogy kuss van."

2020. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

,,tuti későn szoktam enni meg megnőtt a fenekem" - Nem tudom te hogy vagy vele, de én így szinte 19 évesen úgy látom, hogy a férfiak azt szeretik inkább, ha nem teljesen lapos egy csaj feneke.


Body Visualizer-el megnéztelek. Hozzám képest vékony vagy. (156 cm, 50-56 kg). S még én is jó súlyban vagyok, hát még te... Semmi okod nem lenne fogyni.


Anyádat meg egyszerűen lesz@rod. Nem a Barbie babákat kell alapul venni az egészséges ember arányai szempontjából.

2020. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg anyukádnak legközelebb, ha lesz a Netfit felmérés, mutasd meg neki, hogy tök oké vagy.

Egyébként én 166cm/82kg/19L/tömzsi alkat nem szoktam sokat szégyenkezni. Soha nem volt, hogy az alakom miatt ne mentem volna pl uszodába/strandra, pedig sokan már ennél kevesebbtől se mennek. Szerintem minden elsősorban fejben dől el.

2020. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!