Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik a...

A szüleim nem engedik a kontaklencsét. Miért ilyen kegyetlenek velem?

Figyelt kérdés
Egész általánosban a szemüveges gusztustalan fejemért szívattak éjjel nappal. Egyszerűen undorítóan csúnya vagyok szemüvegbe. Anélkül sokkal szebbnek látom magam és ad egy kis önbizalmat is. Most is új gimibe fogok menni, itt is ezzel szivatnak. Nem tudok egy természetes sminket sem feldobni, mert az egész arcomat eltakarja ez az undorítóság. Egyszerűen már lelkileg nem bírom ezt a rengeteg csúfolást. Hogy vegyem rá anyumat?
2020. febr. 17. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
#10 Hidd el:/ Mindenki meg mondta, hogy tök rusnya vagyok szemüvegbe, anélkül meg szebb
2020. febr. 17. 22:01
 12/73 anonim ***** válasza:
56%
Most én ilyen idióta szülők mellett nem tudok mást tanácsolni: vegyél magadnak és hord titokban. Ha ilyen szintű gondot és komplexust okozna a gyerekemnek egy ilyen apróság, alap hogy megengedném... vagy ha ezt nem akarod beszélj valamelyik családtagoddal (nagyszülők, szüleid testvérei), akik tudnának hatni a szüleidre. Amúgy szerintem sem a szemüveg teszi az embert, de tinikorban bármi tud halál ciki lenni...
2020. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
70%
Ha te tudod magadnak finanszírozni, akkor vegyél magadnak.
2020. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
76%

Nekem se engedték. De kiderült felnőtt fejjel olyan erős szemüvegem volt H nem is lehetett volna

.

2020. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
84%
Na ne mondd már, hogy a szüleid kifejezetten azt akarják, hogy téged cikizzenek és rondán nézz ki! Az ember nem azért vállal gyereket, hogy legyen kit utálnia! Nem kérdezted meg tőlük, hogy mért nem engedik meg!
2020. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
57%
Azért a kontaklencse drága. Lehet nincs rá pénzük. Mit mondtak miért nem lehet?
2020. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
Az én szüleim már csak ilyenek, magamnak veszem a ruháimat is, hogy legalább amiatt ne cikizzenek ki, Hogy régies ruháim vannak, amiket nagymamák hordanak. Nem látják hogy milyenek a mai tinik.
2020. febr. 17. 22:09
 18/73 anonim ***** válasza:
61%
Vállalj diákmunkát, akkor nem lesz gond.
2020. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
86%
Hanyas szemüveget hordasz?
2020. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
#19 Nem tudom pontosan, mert nem a látásommal van a probléma, hanem hogy kancsal vagyok. Ennyi. Meg mondta az orvos hogy életem végéig ilyen leszek, nem fog javulni semmit. Meg lett műtve de szépen elrontották, szóval még jobban össze vissza megy a szemem
2020. febr. 17. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!