Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám nevelőszülőkhöz ad...

AbysmalChaos kérdése:

Ha apám nevelőszülőkhöz ad mire számítsak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nem vagyok buta. Magatartásom nem rossz, inkább magamra vagyok veszéllyel, másra nem.

Apámmal sokszor veszekedünk. Iskolába bukásra állok. Pánikbeteg és depressziós vagyok már 3 éve. Gyógyszereket szedek.

Pár napja apám elkezdte mondogatni hogy bevisz és lemond a gyámságáról. Nem viccel és nem fenyegetőzik, már nagyszülők előtt is mondogatta. Ha ez esetleg megtörténne mire számítsak? Milyen környezetben fogok élni és egyáltalán nekem van beleszólásom melyik városban menjek nevelőotthonba vagy nem én döntöm el? Emellett jómódú családból származom csak én vagyok ilyen egyedül. Igazából higyjétek el tudom képzelni mennyire rossz... Voltam pszichiátrián már 2 hetet és gondolom hasonló lenne.



2020. febr. 25. 19:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Lemond a gyámságodról? Miért, nem a vér szerinti apád?
2020. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Igen. Nem akarok tovább tanulni mert nem bírom az iskolát ő meg nem tudja ezt elfogadni.
2020. ápr. 26. 18:22
 33/38 anonim ***** válasza:
Hát de ilyen nincsen, hogy se tanulni, se dolgozni, de őrjöngsz és önpusztítasz! Szedd össze magad, mert egyrészt baromi gáz ez a viselkedés, másrészt meg csúnya vége lesz ennek a nevelőotthonban. Itt, nálunk, borsodban például elég hamar lennél te az aktuális "kislány" aki a pénzt keresi a nagyoknak. Oszt akkor majd nem csak fenyegetőzni fogsz azzal, hogy eret vágsz, hanem lesz is miért... Dehogy tudod te elképzelni, hogy milyen rossz, köze sincs a pszichiátriához.
2020. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
De képzeld el tudom képzelni mivel nagyrészt olyan emberek voltak a kórházba akik lakásotthonba vannak, és sokat kérdezősködtem.ja és nem lány vagyok hanem fiú.
2020. ápr. 26. 18:43
 35/38 anonim ***** válasza:
Ja, hogy kórosan lusta vagy, aki eltartaná magát de tanulni nem méltóztat. Kezdem megérteni a fatert.
2020. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

“I tt, nálunk, borsodban például elég hamar lennél te az aktuális "kislány" aki a pénzt keresi a nagyoknak.”


“ és nem lány vagyok hanem fiú.” Igen, pontosan tudja a fenti válaszoló, hogy fiú vagy, csak te nem érted, amit írt

2020. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nézd, ha te azt hiszed, hogy most rossz neked, akkor folytasd, aztán majd meglátod. Még kérdezősködött, beszrok!

Hogy van ekkora egod a kb nulla élettapashtalatodra úgy, hogy bevallottan egy lusta, drogos, elmebeteg vagy? Szerintem tényleg addig vegyél vissza az arcodból, amíg nem késő.

2020. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Előttem már mindent leírtak. Csak még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a problémáid legnagyobb részét te kreálod magadnak. Biztos nem ugyanolyan minden adhd-s ember, de ismerek embereket akiket ezzel diagnosztizáltak. Az egyiknek volt egy mély depresszió időszaka mikor ivott is, de kijött belőle. Ehez viszont akarni kell. Ha elmerülsz az önsajnálatban nem lesz jobb. Minden segítséged meg van.

Már csak pár kérdésem lenne. A jelenlegi problémád az, hoz vajon intézetbe kerülsz vagy nem. De itt nem áll meg az élet. A java most jön. Mit akarsz a jövőben Intézetben vagy sem, de de 18 leszel nemsokára. Hogyan tovább? Be akarod felyezni a sulit vagy nem? És miből akarod fenntartani magad mikor már nem jársz iskolába?

2020. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!