Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is verekedett már össze a...

Más is verekedett már össze a szüleivel?

Figyelt kérdés
Engem lelkileg sokszor bántottak és mindig úgy éreztem, hogy nem értenek meg és fullasztóak nekem. Több vita már verekedesig fajult miután már torkig voltam és kitort belőlem az elnyomás és a düh. Eléggé bánom, azóta elkoltoztem, de a szüleim azóta egyáltalán nem beszélnek velem, pedig nem gondolom, hogy mindenről én tehetnek. Sajnos hiába próbálnám rendbehozni ezt az egészet, mert ők nem fognak megvaltozni és újra és újra azt a tehetetlen dühöt váltják ki belőlem, amiert folyton küzdöttem a teljes elfogadasukert.. Mennyire megbocsáthatatlan amit tettem? Tisztában vagyok vele, hogy elég nagy tiszteletlenseg amit csináltam, de egyszerűen a viselkedesuk ezt váltotta ki belőlem és azért sem mernek újra közelebb kerülni hozzájuk, mert újra ezt váltanak ki és a legrosszabb az, hogy még csak nincsenek is tisztában vele, hogy mit okoznak bennem ezzel. Valahol szeretem őket, de megmergeztek az életem. Mindenki azt mondja, hogy ne foglalkozzak velük és eljem az életem és építsen fel.. Hagyjam őket mert hogy nem fognak megvaltozni. De elképzelni sem tudom, hogy egyedül hogy fogok mindent megteremteni magamnak. Ismerkedni sem merek mert félek ha valaki ezt megtudja rólam akkor annyira elitelne, hogy nem lenne kíváncsi többet rám és nem akarna egy ilyen problémás lányt magának..

2020. febr. 28. 14:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
2020. febr. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
* hónapja
2020. febr. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ez amúgy rohadtul nem én vagyok de ne zavarjon :D most az összes hasonló kérdést befogod ide másolni? Szerinted nekem tényleg ennyi időm van, hogy ezerféle kérdést kiirjak? Mert úgy látszik neked elég időd van ahogy elnezem, hogy mindenki kérdését fujod kívülről. Én leirtam a helyzetem és hogy mi történt és megkerdeztem, hogy mással is történt e már hasonló vagy ilyen eset.. Az viszont elég gáz, hogy mások kérdéseit ide bemasolgatod.!
2020. febr. 29. 03:05
 24/33 anonim ***** válasza:
73%
Kit akarsz átverni ? Ugyanaz az írásmód, ugyanaz a "probléma". Arra vered hogy ilyen sztorikat írsz, és itt éled ki.
2020. febr. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy a linkelt kérdés kiírója teljesen másképpen ír, a helyesírása is valamivel jobb...

Persze ettől még lehet ugyanaz, a kiíró.


De engem spec már nagyon kezd idegesíteni, hogy egy ideje ezen az oldalon kb. minden kérdésnél csak a gyanúsítgatás megy, hogy "ez meg ez vagy", már engem is gyanúsítgattak mindenfélével, tévesen.


A kérdésre meg alig jön válasz...

2020. febr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
18%

"Kit akarsz átverni ? Ugyanaz az írásmód, ugyanaz a "probléma"


Te elolvastad amúgy a kérdés leírását?

Amit legutóbb linkeltél, annál teljesen más a kérdező problémája...

A gyökere lehet ugyanaz, de most ez olyan mintha azt mondanád, hogy csak egy önvagdosó, vagy alkoholista, vagy depressziós lehet az oldalon, mert ha több kérdés is születik, ahol az illető az, akkor csak spammeli a kérdéseket...

2020. febr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hát megváltozni tényleg nem fognak. Nem azért kell hálásnak lenni, hogy világra d.gtak, hanem azért, amit adtak (támogatás, stb.). Ha a legrosszabbat kaptad, szerintem érthető a reakciód, persze lehet, hogy más nem tette volna meg, de ez egyén kérdése..ne érezd magad hibásnak..


Ismerkedni merj nyugodtan, nem kötelező elmondani nekik. Nem megbocsáthatatlan bűn az ismerkedés során..

2020. febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Ez a linkelt lehet hogy nem ő volt de az a múltkori távolságtartásos tuti. Azzal a kerdezovel nagyon hasonlít a stílusa.
2020. febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanaz a stílus, ugyanúgy mást okol a saját szemétségéért, ugyanúgy kéne a szülő lóvéja. Csak letagadja, megint áldozatot játszik a kis liba. Rosszul vagyok az ilyenektől.
2020. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm azoknak, akik tudtak normális választ adni. Annak a kemény kB 3 embernek :)
2020. febr. 29. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!