Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is verekedett már össze a...

Más is verekedett már össze a szüleivel?

Figyelt kérdés
Engem lelkileg sokszor bántottak és mindig úgy éreztem, hogy nem értenek meg és fullasztóak nekem. Több vita már verekedesig fajult miután már torkig voltam és kitort belőlem az elnyomás és a düh. Eléggé bánom, azóta elkoltoztem, de a szüleim azóta egyáltalán nem beszélnek velem, pedig nem gondolom, hogy mindenről én tehetnek. Sajnos hiába próbálnám rendbehozni ezt az egészet, mert ők nem fognak megvaltozni és újra és újra azt a tehetetlen dühöt váltják ki belőlem, amiert folyton küzdöttem a teljes elfogadasukert.. Mennyire megbocsáthatatlan amit tettem? Tisztában vagyok vele, hogy elég nagy tiszteletlenseg amit csináltam, de egyszerűen a viselkedesuk ezt váltotta ki belőlem és azért sem mernek újra közelebb kerülni hozzájuk, mert újra ezt váltanak ki és a legrosszabb az, hogy még csak nincsenek is tisztában vele, hogy mit okoznak bennem ezzel. Valahol szeretem őket, de megmergeztek az életem. Mindenki azt mondja, hogy ne foglalkozzak velük és eljem az életem és építsen fel.. Hagyjam őket mert hogy nem fognak megvaltozni. De elképzelni sem tudom, hogy egyedül hogy fogok mindent megteremteni magamnak. Ismerkedni sem merek mert félek ha valaki ezt megtudja rólam akkor annyira elitelne, hogy nem lenne kíváncsi többet rám és nem akarna egy ilyen problémás lányt magának..

2020. febr. 28. 14:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
77%
És abban a kérdésben se tudott konkrét dolgokat mondani hogy mit kovettek el a szülei, ahogy itt sem. Csak ködösít. Mentális beteg a lány.
2020. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
68%
És nem érti miért nem pénzelik....
2020. febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én vidéken élek, és az utcánkban lakik egy 30 éves lány az anyjával. Körülbelül öt éve összejött a lány egy férfivel aki jár dolgozni, van állandó munkája, viszont kis mértékben értelmi fogyatékos és iszik is. Sokszor volt olyan, hogy ittasan megverte a barátnőjét, de még a saját anyósát is.
2020. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!