Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal? Mi...

Mit csináljak anyámmal? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Szóval, hamarosan 18 éves srác vagyok, 1 éve vagyok a barátnőmmel. Anyukám az elejétől fogva nem igazàn szereti több okból, pl hogy a barátnőm jobban főz anyunál, és ezért minden áron beleköt. Meg mikor a barátnőmön valami olyan ruha van (pl.: szoknya ami a térde felett ér véget, vagy olyan póló amiben picit is látszik a melle) olyat mond neki hogy mehet a sarokra, meg hogy van pár facér negyvenes az utcába, az összes ágyán menj végig. De most konkrétan nagyon kiakadtam, ez történt ma este/tegnap:

A barátnőm szülei leutaztak vidékre 3 napra, sajnos temetésre mentek. Mikor ezt megtudták a barátnőm megkérdezte hogy esetleg jöhet-e hozzánk, mert akkor együtt vagyunk meg nem szeretne egyedül lenni. Tegnap jött át, mert a szülei tegnap mentek le. Ilyen nagy két kagylós mosdónk van aminek az egyik fele az enyém ( másik a szüleimé) mondtam a barátnőmnek hogy pakoljon oda amit akar, oda tett egy-két cuccot, közte a kedvenc rúzsát amit tőlem kapott valentín napra. Mikor hazaértünk anyám kiakadt mert monda hogy takarítani akart, de a barátnőm “belakta a fürdőszobát” és hogy mit képzel hogy ilyen drága dolgokat kunyerál az én pénzemből és hozzá akarta vágni a rúzst de elszúrta és leesett majd a kövön ripityomra tört a 12.000 forintos rúzs. Majd a barátnőm kezébe nyomott egy rongyot hogy takarítsa fel. Láttam hogy a barátnőmet a sírás kerülgeti, de összetakarított, kidobta a szilánkokat minden, és mikor bejött a szobámba akkor csordultak ki a könnyei.


Most rohadt mérges vagyok anyura, mit csináljak, mit mondjak neki? Teljesen kiakadok tőle. És ez csak 1 eset a sok közül!

Előre is köszi!17F



2020. márc. 9. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Miert hagytad hogy feltakaritsa? Ha beszól es becsmerli te mit csinálsz? Nehogy már rá hagyd! Igy nem.beszelhet senkivel! Apád mit csinál? Ő is csak áll és néz? Ott kellett volna hagyni, takaritsa anyad. Vagy neked kellett volna. Miert akad ki ennyire egy ruzson? Tőle kerted a penzt rá? Lehet az utolsó fillerjei voltak. Mondjuk akkor se lennek ekkora tirpak, legfeljebb megmondanam hogy bocs kisfiam, nem tudok tobbet ilyen draga cuccokra penzt adni. Sajat magat egette be ezzel a hisztivel. Szerintem nem csak ezzel van a gond a csaladotokba, gyanitom ez a jeghegy csúcsa.
2020. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem az ő pénzéből vettem! A saját gimi melletti munkával megkeresett pénzemből vettem. Semmi köze hozzá hogy mire költöm
2020. márc. 11. 11:29
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
A többi kérdésre nem válaszoltál. Gondolom azért,mert nyámnyila voltál és szó nélkül tűrted anyád hisztijét. Hamar ki fog dobni a csaj. Ez is, a többi is, ha nem tudsz kiállni magadért.
2020. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%
Mit csinálsz olyankor, amikor az anyukád szidja a barátnődet? Mit tettél a rúzsos esetnél? Tényleg kíváncsi vagyok!
2020. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!