Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a kiakadásom azért...

Jogos a kiakadásom azért amiért kövér disznónak nevezték a szüleim a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én világ életemben sportoltam,mindig is kínosan ügyeltem a testemre viszont lányok terén szeretem ha van egy kis husi. Nem az elhízott,túlsúlyos lányokról beszélek hanem azokról akiknek van egy kis feneke,combja stb. Eljött a barátnőm bemutatkozni, anyukám főzött vacsorát.Rendben ment mindent,de amikor kikísértem(kocsival eljött mert vacsora után még ment egy barátnőéért az állomásra) és visszamentem a házba akkor hallottam hogy megjegyezték a szüleim hogy milyen kövér disznó ez a lány meg hogy mennyit evett.Nagyon kiosztottam őket és azóta nem is nagyon beszélünk. Apával még csak-csak de anyukámmal nem.Nem értem hogy mondhatnak ilyet arra a lányra akit szeretek. Tény hogy nem vékony de én így szeretem.

2020. márc. 28. 16:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%
Jogos, hogy így érzel.
2020. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
10%
Mennyit evett?
2020. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
2%
Az tényleg nem szép, hogy kövér disznót mondtak, de ha valaki túlsúlyos az túlsúlyos! Nem értem miért ne lehetne ezt kimondani! Természetesen intelligens formában! Elmondtad a szüleidnek a véleményedet, beszélj velük, azért nem követtek el olyan nagy bűnt!
2020. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
88%
A szülők nagyon sokszor a saját ízlésüket próbálják beleképzelni a gyerekeikbe.
2020. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
16%
Miért lettem lepontozva, nem mindegy mennyit evett, mert ha mindenki elől megette a kaját, akkor igaza van a szüleinek.
2020. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
10%
Mégis mennyi súlyfelesleg lehet a barátnődön?
2020. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
20%

Kikísérted a csajt és visszamentél, miközben meghallottad, hogy egymás között mit beszélnek.


Tehát nem neked mondták, nem a te fülednek szánták, nem téged akartak megbántani, csak meghallottál valamit, amit nem kellett volna.


Elhiszem, hogy rosszul esett, de semmi jogod nem volt rájuk rontani, azért mert egymással megbeszélgetik a véleményüket.

Vagy kötelező lesz ezentúl az ízlésüket is átformálni, mert te így írod elő?

Gondolkodj már Ember!

2020. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
7%
Hallgatództál és még neked állt feljebb?
2020. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
83%
A kiakadásod jogos, viszont ez a viselkedés nagyon kétszínűségre utal. Az asztalnál bájolognak neki, meg etetik, mikor el egy, akkor meg ledagizzák. Nekem inkább a szüleid viselkedés nem tetszik. Persze, első találkozás áll ne azzal kezdjék, hogy kövér, de akkor is.
2020. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
24%

Amiatt jobban aggódnék, hogy kaszinóztok, aztán szórjátok a vírust.


Amúgy prosztó dolog volt a szüleidtől.

2020. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!