Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a kiakadásom azért...

Jogos a kiakadásom azért amiért kövér disznónak nevezték a szüleim a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én világ életemben sportoltam,mindig is kínosan ügyeltem a testemre viszont lányok terén szeretem ha van egy kis husi. Nem az elhízott,túlsúlyos lányokról beszélek hanem azokról akiknek van egy kis feneke,combja stb. Eljött a barátnőm bemutatkozni, anyukám főzött vacsorát.Rendben ment mindent,de amikor kikísértem(kocsival eljött mert vacsora után még ment egy barátnőéért az állomásra) és visszamentem a házba akkor hallottam hogy megjegyezték a szüleim hogy milyen kövér disznó ez a lány meg hogy mennyit evett.Nagyon kiosztottam őket és azóta nem is nagyon beszélünk. Apával még csak-csak de anyukámmal nem.Nem értem hogy mondhatnak ilyet arra a lányra akit szeretek. Tény hogy nem vékony de én így szeretem.

2020. márc. 28. 16:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
63%

Minden esetre le a kalappal, hogy kiálltál a barátnődért!

És igen, teljesen jogos.

2020. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
86%
Bunkók a szüleid!
2020. ápr. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
90%

Teljesen jogosnak érzem amit tettél. Normálisan is ki lehet fejezni a gondolatokat.


Igen, ki lehet mondani, hogy túlsúlyos. Ki lehet mondani, hogy kövér. (Miért lenne sértő? Úgy ahogy a sovány sem sértő, ez sem, ez egy tény.)De azt mondani, hogy valaki egy kövér disznó, az már borzasztóan megalázó és alpári.


Néhány válaszolónak címezve: Az hol baj, ha egy dundi vagy kövér lánnyal jön össze egy sportos fiú? Ha szeretik egymást az miért lenne baj? Nem nekünk kell helyette választani.

A másik dolog meg az lenne, hogy ha valaki kövér az miért igénytelen? Miért gondolja mindenki azt, hogy lusta lenne egy kövér ember? És ha nem tehet róla? Ugyanis hadd mondjam el, hogy nagyon-nagyon sok olyan szindróma és betegség van nőknél, amely előidézhet olyan kóros kövérséget is akár, amelytől nehezen vagy egyáltalán nem lehet szabadulni. (lásd:PCOS)


UI: Én is egy kövér lány vagyok. A normál alkatú fiúk és a dundi, kövér lányok tetszenek. A párom normál alkatú, ez van, kövezzetek meg. :)

2020. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
4%

Azért igénytelen a kövér mert hagyja a testét tönkre menni. Az ízületi nem bírják a nagy terhelést, folyamatosan gyulladás van a szervezetében, a szíve megterhelődik, tönkre mennek a szervei sokkal hamarabb, magas vérnyomása lehet de ez Nem érdekli, mert ahogy manapság a divat, fogadják el így mert az neki jár.

Dietetikussal kell konzultálni. Lehet PCO+S vagy akármi, ha kevesebbet eszik mint amennyi kalóriát bevisz, fogyni fog. Ez matematika. A gyenge ember nem fog, meg az kifogásokat keres, hogy neki dagadtan is jó. Csak utána ugye a közpénzből finanszírozott eü ellátásnak kell költeni rá milliókat ha szívkatéterezésről, bypass műtétről, inzulin támogatásról stb van szó. Ezek sok sok milliók. Ennyivel rövidítik meg az eü-t a magukra nem figyelő emberek. Mert jár nekik az elismerés, az elfogadás és az ellátás. Ezért nem szeretik a kövéreket. Aki akar, lefogy. A többi kifogás.

(egy exkövér)

2020. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Teljesen igazad van.

Csúnya dolog a mindent lezabáló, elhízott, hájas barátnődet "kövér disznónak" nevezni,

amikor simán hívhatnák vitamingolyónak is.

2020. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%
Hányok a válaszolók egy részétől.... 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Jó hányást!
2020. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
76%
56 %-os, te egyenesen undorító vagy! Nem veszed észre, hogy a válaszaid nem hasznosak, és senki sem kíváncsi rád? Inkább segítenél a bunkóság helyett!
2020. ápr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
85%

#38

Hagyd rá. Szegény ostoba és ilyen neten bátor gyerek mert a valóságban elnyomják.

2020. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
16%
ha kövér akkor kövér nincs mit rajta szépíteni és nem szemtől szembe mondták még csak nem is neked, csak a hátad mögött amit véletlenül meghallottál. Fogadd el barátnőd kövér és amíg nem a képedbe mondják vagy a barátnőd képébe azt gondolnak magukban amit gondolnak... Szép dolog hogy kiálltál érte de a többi túlzás.
2020. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!