Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedülállóként gyereket...

Egyedülállóként gyereket szeretnék vállalni. Hogyan közöljem ezt a családommal?

Figyelt kérdés
Évek óta nagyon szeretnék gyereket, és mivel már 31 éves vagyok, lassan ideje lenne. Többféle megoldásnak is utánanéztem már, az örökbefogadás és a spermadonoros megtermékenyítés is szóba jöhet nálam. Anyagi gondjaim nincsenek, épp most készülök lakást venni, és sok kisgyerekes barátom van, akikkel tudnánk egymásnak segíteni. Van egy Facebook csoport is a környékünkön élő egyedülálló szülőknek. Az egyetlen dolog, amitől félek, az az, hogy előbb-utóbb közölnöm kell majd a szüleimmel a dolgot, és nem tudom, hogyan fognak reagálni, mert nagyon konzervatív keresztény családban nevelkedtem, a szüleim és az ő testvéreik is mind vallásosak. A vírushelyzet miatt még nem tudtam konzultálni az orvosommal a spermadonorral kapcsolatban, és az örökbefogadási ügynökséggel sem tudtam még találkozót megszervezni, úgyhogy egyelőre várnom kell, de szeretném kihasználni ezt az időt arra, hogy mindent minél alaposan átgondoljak és megtervezzek.
2020. ápr. 15. 11:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, hogy időt szántál rám és végigolvastad a kérdésemet, és nagyon sajnálom, hogy mindezt teljesen fölöslegesen tetted, mert a lényegét felfognod így sem sikerült.
2020. szept. 7. 15:32
 32/34 anonim válasza:
0%
Az aszexualitas az betegseg.
2020. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32, nem betegség. De még ha az is lenne, akkor se ezt kérdezte a kérdező. Kéretlenül okoskodsz, ráadásul még hülyeséget is írsz, mert tájékozatlan vagy.
2021. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, hasonló helyzetben vagyok, csak én leszbikus vagyok és még Magyarországon élek. A kérdésed kiírása óta már elintézte a drága kormányunk, hogy ne lehessen itthon egyedülállóként örökbe fogadni, biológiai gyerekem pedig endometriózis miatt nagyon kicsi eséllyel lehet, ha egyáltalán lehet :( Egy ideje már fontolgatom a külföldre költözést. Ha még használod ezt az oldalt és olvasod ezt, megírnád nekem, hogy melyik országban élsz, ahol ilyen lehetőségeid vannak?
2021. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!