Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megengednétek a 17...

Szülők! Ti megengednétek a 17 éves lányotoknak hogy egyedül vonattal utazzon Nyíregyházáról Miskolcra?

Figyelt kérdés
- Közvetlen járattal ( átszállás nélkül ) történne az utazás. Nyíregyházán feltennék, Miskolcon pedig le is vennék a vonatról szóval csak az út alatt lenne magára hagyva. A vissza út is ugyanúgy történne ( felteszik, leveszik ) Reggel menne, este pedig jönne. Van szerintetek ebben bármi veszély, vagy kockázat? ( A jelenlegi világjárványon kívűl ) Meg tudnátok indokolni a válaszotokat? ( Azért igen/nem mert... )

2020. máj. 21. 21:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A kérdező helyében fognám magam, és felülnék a vonatra. Mindenféle kísérgetés nélkül!


Maholnap egyetemista lesz, majd akkor is kísérgetni fogja az anyukája...???? AGYRÉM!

2020. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Savlekotő ***** válasza:
Előző tudod hány egyetemistát hurcolnak a szüleik? Aztán csodálkoznak hogy semmire se lesznek jók,vagy amint kiszabadulnak elszabadulnak és mindent kipróbálnak ..
2020. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én megértem a szülőket.

Ha a gyereket ez nem zavarja miért ne tenném így.

Tényleg sok veszély leselkedik az emberre.

De azt is tudni kell, hogy ennyi idősen már illő lenne némi önállóságot biztosítani számára.

De mivel nincs 18 éves így elfogadható.

2020. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Attyaég.....ennyi idősen már egyedül mentem Pestre.

Vicc.....csóri "gyerek".

Sose fog így felnőni.

2021. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!