Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/246 anonim ***** válasza:
90%
Én mindannyiótokat bezáratnám egy elmegyógyintézetbe. Nem lenne szabad a társadalomba kiengedni titeket.
2020. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/246 anonim ***** válasza:
61%

Sokan szidják az anyát, hogy beszél a lánnyal, stb, nem neveli.

Szerintem hatalmas türelme van, meg így is sokszor kedvesebben beszél. Néha csúnya szavakat használ, de ennyi.


Az az egy baj, hogy ő is szegyenli, és nem vitte rendszeresen orvoshoz.

100% hogy mentális beteg a kislány.


Jó lenne, ha az anyuka felfogná, hogy nem az számít ki mit mond, hanem a családi nyugalom.

Ezt a gyereket bevihetnek a pszichiátriára is.

Kezelésre szorul.



Legjobban a Martint sajnálom, tönkre vágta a fiatalkorat.

Azért mindennap ebben élni nem lehet.


Eltelik 1,2 hónap és megszokja anyuka az új nyugodt helyzetet.


Jobb lesz mindenkinek.

2020. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/246 anonim ***** válasza:
100%
152: teljesen igazad van. En is ezt figyeltem. Irtam is tegnap, az anya mar teljesen ki van idegileg. Csak magamat tudom ismetelni: ez magyarazat ra, de nem mentseg. Az a nagyobb problema, hogy nem hajlando tudomasul venni, amit itt rengetegen irnak neki, hogy pszichiater kell, csak hajtogatja a magaet, mint az imamalom. Nem tudja kezelni a helyzetet, ha besokall, es akkor indul a cirkusz, amitol persze, hogy bezsong a Laura es ugy vag vissza, ahogy az anyjatol latja.
2020. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/246 anonim ***** válasza:
88%

Bennem már az is felmerült, hogy ez az egész valami megrendezett trollkodás, zseniális színészekkel.

Mert komolyan, ilyen család tényleg van!?

2020. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/246 anonim ***** válasza:
96%

Biztos hogy nem kamu.


Egy 10 éves gyerek kamubol nem töri be az üveget.

Meg amit lemuvel..

2020. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/246 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ez bennem is felmerült. Amúgy ilyen ordítozás bárhol előfordulhat, ahol kamasz gyerek van. Közel sem biztos, hogy itt akkora gáz van, mint aminek be lett állítva.
2020. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/246 anonim ***** válasza:
12%
amúgy tök fura, hogy ugyanabban a stílusban írnak
2020. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/246 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos van ilyen csalad, rengeteg es meg ennel cifrabbak is leteznek.

Itt nem gáz van beallitva, hanem egy mergezo legkorrol van szo.

2020. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/246 anonim ***** válasza:
72%

Mi a jó élet, 158 válasz kevesebb, mint 1 nap alatt? :D


Szerintem ez rekordot fog dönteni :d

2020. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/246 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez most kamu mert valaki jól szórakozik egy híres történet tovabbírásán/ Martin ír ki kérdést az anyja nevében/igaz.

Mindenesetre a fiad ugyan nem szent, a videókon látszik, hogy néha kicsit cukkolta a hugát a frusztraltsága miatt, de a családi légkör nálatok valóban élhetetlen.

A lányod eltöri a kezed, a testvére kezére csapja az üvegajtót, ordít, és szerinted ezt úgy kéne kezelni, hogy majd a fiaddal betuszkoljátok a kádba?

A gyerekedet nevelni kéne, diétára kéne fogni és el kéne vinni szakemberhez. Maradhat akár pszichiátriai megfigyelésen is.

Visszakaphatod Laurát, ha a gyámhatóság úgy ítéli meg, hogy újra képes vagy normális körülményeket biztosítani a számára. Neki is az a legjobb, hogyha profi segítséget kap, ne légy annyira büszke, hogy minden áron magad mellett akarod tartani.

Annó adtam Martinnak tanácsot, örülök, hogy az óta nem hallottam róla rossz hírt és remélem tényleg elkezdte helyretenni az életét.

2020. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!