Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
 191/246 anonim ***** válasza:
88%

Régen én is követtem Martint az YTn, és hát ami ott van az borzasztó...

Remélem a kislány átkerül egy szerető családhoz, Martin családot alapít, a szülők meg megfulladnak az adósságban e-miatt...

Kár hogy eddig le lehet süllyedni...

2020. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/246 anonim ***** válasza:
19%

Miben segítsünk?

Ha tudnánk a feljelentés okát, talán tudnánk valamit mindani.

Kötve hiszem, hogy az áll a feljelentésben, hogy nem tetszik neki az otthoni lét.

2020. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/246 anonim ***** válasza:
88%

Már abba lehetne hagyni a további válaszok írását, rég kiderült, hogy ez a történetszál KAMU :)


Az eredeti Martin sztori már lezárult, nincs tovább. Ezt próbálják tovább vinni

2020. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/246 anonim ***** válasza:
100%
Na azóta mi újság Martinéknál?
2020. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/246 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem az anyuka...
2020. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/246 anonim ***** válasza:
87%

Ossze vissza hazudik!


Valaki emlekszik arra a kerdesre,amit nemreg irt ki egy titkarno???


Joval idosebb dusgazdag pasihoz (szinhronizalassal foglalkoztak) ment ferjhez- penzert..es most dol ossze az elete, mert most akarjak oket kitenni a csaladi hazbol, ahol eddig eltek.

Ugyanez a szemely irta ki a kerdest. Ez egy szelhamos.

2020. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/246 anonim ***** válasza:
89%

szerintem is - már vagy százzal előbb szóltam, jelentettem is. De marad.

A segíteni akaró privikre persze nem felel.

2020. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/246 anonim ***** válasza:
28%
Egy dologra volt jó ez az egész és ezt gyermekvédelmi munkatársként mondom. Félelmetes, hogy már az elején néhány ember miket írogatott és miket kívánt. Olyanokra hivatkozva, hogy a lány veri az anyját és akkor azonnal takarítsuk el másik családba. Közlöm, hogy még a gyermekvédelem és a gyámhivatal sem így működik. Nem ez az elsődleges, meg kell vizsgálni a problémák gyökerét és lehetőség szerint elsősorban segíteni kéne. Nem érdeke - jobb esetben - egyik félnek sem, hogy elszakítsák egymástól. Ráadásul 10 éves gyereket egyik családból átemelni másikba kb. lehetetlen. Főleg ilyen viselkedészavarral. Nagyon sok gond van itt az emberek fejében... Téma lezárva.
2020. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/246 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy nincs olyan, hogy valaki alkalmatlan lenne gyereknevelésre. Alanyi jog, hogy a világ legszebb dolga, saját gyereke lehessen a gyereknek. -- De, létezik, pont. Élő példa vagy rá... Születtél volna inkább meddőnek!


Utolsó szintén sajnos. De, van az a szitu (nem is egy) amikor az lenne a legjobb, ha valakit kivennének a mérgező légkörből, és nem benne hagyni a sz.rban. Nem tudom, miért kell erőltetni ezt az egész vérségesdi ócskaságot, aki nem alkalmas szülőnek, attól igenis vegyék el és kész. Na nem is csoda, miért lépnek le annyian rögvest 18 éves koruk után, ennyire "ragaszkodik" épeszű ember a mérgező családhoz.

2020. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/246 anonim ***** válasza:
87%

Mondom mit csinálj, van egy nagyon jól bevált trükköm! Hagyd abba az önsajnáltatást, működj együtt a gyámüggyel, próbáld megérteni gyerekeidet és fogd már fel végre, a lányodnak ártasz az önző viselkedéseddel! Annyira sajnálom szerencsétlen kölykeidet, hasonló cipőben járok velük.


Eredetileg valami sokkal csúnyábbat akartam írni, szóval ez a finomított verzió.

2020. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!