Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
 201/246 anonim ***** válasza:
11%
ha magyar vagy, ez egy normál történet...
2020. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/246 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett a sztori vége? :D
2020. okt. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/246 anonim ***** válasza:
100%
Tiltva lett a kérdező, szóval rejtély marad.
2020. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/246 anonim ***** válasza:
2020. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/246 anonim ***** válasza:
90%
Kedvenc feltörekvő ytberem lesz. Nagyon tetszenek a videói. Sokkal jobbak, mint a családi titkok meg ezek. Élethűbbek sokkal. Remélem lesz még több is. Anyukát is megismerném már.
2020. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/246 anonim ***** válasza:
31%

Kicsit már unalmas... a csíkos papucs, a remegő kamera a semmiről, az idegbeteg kislány üvöltése...

Semmi új nem történt...

2020. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/246 Savlekotő ***** válasza:
71%
Őszintén eddig senki nem lépett,évek óta? Nem lehet hogy ezek megtervezett videók? És nagyon jól megél vki ebből...
2020. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/246 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén ezt remélem én is. Akár megjátszott akár nem, sajnos rengeteg ilyen "család" van, sőt, ennél még sokkal durvábbak is. 198-as válasza pedig felháborító és kiábrándító. De! Van, amikor az az egyetlen pozitívum, ami történhet, ha minden kapcsolat megszakad a "családdal".
2020. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/246 Savlekotő ***** válasza:
91%
Sok ilyen van ebbe dolgozom ezért nem hiszem h senki iskola stb, szomszéd nem jelentette már őket..
2020. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/246 anonim ***** válasza:
93%

Martin vagyok megint. Én örülnék neki a legjobban, ha megjátszott lenne, nem kéne minden nap órákon át hallgatnom és átélnem. Mintha pár nézőből meglehetne élni. Meg nem ilyen tartalommal, mert ez aztán minden, csak nem családbarát. Tehát nem ezért csináltam őket, hanem mert a hajamat tépkedtem ma.

Senki nem lépett, senki nem mer. Se a suli, se a szomszédok, se senki. Apa is csak ígérgeti, hogy majd feljelenti anyát, de azóta is csak ígérget.

De tényleg, senki. Sőt, a mellettünk lévő szomszéd nagyon kedvel minket. Hetente ajándékot hoz, kérdezősködik miújság velünk, mosolyog, kedves, stb. Egy szót nem említ a dologról. Vagy ha a másik szomszéddal találkozom, ő sem szól egy szót se, mondjuk egy jónapoton kívül semmi beszéd nincs köztünk vele.

2020. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!