Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy fiú...

Milyen hatással van egy fiú gyerekre az, ha apa nélkül nő fel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 chess01 ***** válasza:

Egy idiótának fogalma sincs az intelligenciàról, erre törlik a válaszom.


Gyk...


🤣🤣🤣🤣

2020. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy én azt nem értem, hogy aki elválik az élete végéig egyedül akar maradni és azon sírni, hogy jajj szegény gyerekem apa nélkül nő fel? Igenis talpra kell állni, újrakezdeni, keresni egy normális társat aki elfogadja, sőt akár szeretni is tudja a gyereket és akkor soha nem fogja azt érezni hogy nem volt apja vagy apafigura.
2020. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 Camorri ***** válasza:
93%

#42 válasza nagyon is igaz! Ki kell fogni egy értelmes társat és probléma megoldva.


De figyelj oda! Az én nevelőapám 16 évesen kurvázni akart küldeni mert még szűz voltam akkor...


Lényegében én megtanultam hogy mik a nem apafigurák és igyekszem az ellentétjét csinálni, kis kivétellel amik szimpatikusak voltak.

2020. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 Camorri ***** válasza:
73%

Apropó, van itt még egy érdekes tény: régebben a férfiak meghaltak háborúban. Akkor minden meghalt katona gyereke életképtelen mert nem volt apai mintája? Nem. De az is igaz hogy a nők utána újból férjhez mentek.


Egy nagyon is ismert költő esetéből viszont lehet látni, hogy az veszélyes ha se az anya se az apa nem törődik a gyermekkel. (József Attila)

2020. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%
Jah, de manapság a nőknél az a divat, hogy ahelyett hogy új párt keresnének inkább az exet basztatják
2020. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
30%
A férjem 186 cm, állva pisil, és mindig letakarítja maga után, ha kell. Amúgy onnan tudom az exemről, hogy a fürdőszobájukban volt a wc, és rendszeresen bejárt, amikor fürödtem, mert ő ezt szokta meg. Mert az anyukájával éltek kettesben, aki szerint ez tök oké. Szerintem meg egyáltalán nincs rendben, hogy a pasim bejön fürdés közben és leül mellém pisilni, aztán beugrik a kádba és használja a borotvámat a lábára. Kész, én ezt nem tudom elfogadni, nem megy, nem izgulok fel egy ilyen férfitól. Amelyik nő igen, annak van fétise, nem nekem. Nem leszek irigy vigye el az, aki itt annyira hangoztatja, hogy a férfi és a nő ugyanolyan. Bár, ha már így vannak ezzel, keressenek egyenesen nőt maguk mellé. Ha az apa nem számít, csak az anya, akkor duplán jól járnak velük a gyerekek is elméletileg. Csak kár, hogy ott van az a fránya sperma....
2020. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim válasza:
74%

46: van spermadonor és örökbefogadás, nem olyan elérhetetlen az a két anyuka ;)

Amúgy férfi és nő nem ugyan olyan. Vannak biológiai különbségek. De az nem biológiai különbség, hogy a nők borotválják a lábukat a férfiak mert igen. Az borotválja a lábát, aki akarja.

2020. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
10%
Ha szerinted férfi és nő között csupán biológiai különbség van, akkor menj el a pasiddal sétálni úgy, hogy tűsarkú, vörös rúzs és műszempilla van rajta, és állapítsd meg, hogy rendben van-e ez így. Vagy ha férfi vagy öltözz be te. Ha szerinted ez oké, akkor megintcsak azt tudom mondani, hogy te vagy beteg, nem én.
2020. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Az én családomban tipikusan anyukám volt a barkácsolós típus, a lapraszerelt bútorokat ő rakta össze, mindent ő szerelt meg ha elromlott, jobban bánt a dekopírfűrésszel mint a fakanállal, amikor kisiskolás voltam, random maradék faanyagokból készített nekem egy szuper íróasztalt stb stb. Az apám meg csak tévézett meg motorozott a haverokkal. El is váltak.
2020. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
65%

"Amúgy én azt nem értem, hogy aki elválik az élete végéig egyedül akar maradni és azon sírni, hogy jajj szegény gyerekem apa nélkül nő fel?"


És mi van akkor,ha valaki nem akar társat az életébe?

Nem mindenki siránkozik.

És,ha kiegyensúlyozott a szülő,jól elvan így,akkor a gyereknek sem lesz rossz.

Szerintem sokkal károsabb egy nevelőszülő befogadása,mint a csonka család.

Még,ha akármilyen intelligens is,mindig lesznek konfliktusok a gyerek miatt.

2020. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!