Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy fiú...

Milyen hatással van egy fiú gyerekre az, ha apa nélkül nő fel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Ha zuhanyzol,és van függöny,akkor teljesen mindegy,hogy hogyan pisil.


Mondjuk én biztosan nem mennék be ha valaki zuhanyzik üríteni,és az ellenkezőjét akkor tudom elképzelni,h van függöny.

De azért a barna mackót,akkor sem akkor kellene kiereszteni.

2020. máj. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
22%

Én nem nő vagyok,nem is akarok gyereket,de ha nő lennék,sokkal szívesebben nevelnék egyedül gyereket,mint egy férfivel.


Sok értelmes,értelmiségi nő van,akinek van annyi fizuja,amiből egyedül is fel tud nevelni egy gyereket.

Nem igazán értem miért jó ezzel szemben egy proli család,ahol 2 minimálbéres 80 IQ-s szülő,folyton azon vitatkozik,hogy "te pénzed,meg én pénzem".


Ezt nem hasraütésből mondom,több ilyen osztálytársam volt,akit az anyja egyedül nevelt,és mindegyiknek ő volt a legjobb barátnője.

Nem véletlen.

2020. máj. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem aki csonka családban nő fel annak nem a gyakorlatias dolgokból lesz inkább hiánya. Csak egyszerűen nem a megszokott csaladmodel és ugye látja hogy másnál meg esetleg ez megvan. Az ilyen ismerőseim 90 százalékának van valami defektje. Az egyik alkoholista, a másik fszrol fszra ugrál, a harmadik utalja a nőket stb.
2020. máj. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
53, az én ismerőseim közül azoknak is van akik nem csonka családban nőttek fel :D
2020. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Camorri ***** válasza:
30%

Egyébként van még egy dolog amit ehhez a témához hozzá lehet tenni. Barátnőm olyan szakmát tanul jelenleg ahol: fúr farag csiszol csontokat dísztárgyakká. Így nálunk valószínűleg neki lesz nagyobb tapasztalata ebben. Én meg szeretek főzni.

Mégsem érzem azt hogy én nőies férfi Ő meg férfias nő lenne.


És mielőtt kérdeznétek, én csonka családban nőttem fel, Ő nem.

2020. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

" Az egyik alkoholista, a másik fszrol fszra ugrál, a harmadik utalja a nőket stb."


Ez a "teljes családban" felnött emberek igen nagy százalékára is igaz, ellenben sok "csonka családban" felnött valakire nem.

Amit te írsz, aza szelektív érzékelés, ami az elméletedben beleillik, azt észreveszed, ami nem, azt meg egyszerüen ignorálod.

2020. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
14%
Azok akik a klasszikus családban is defektesek valószínűleg nem jó példát láttak otthon. Mondjuk mert a szülők se normálisak. Elég ritkán fordul elő az hogy normális ertekrendel rendelkező szülők gyerekével valami nagy gond legyen. Nem lehetetlen de ritka. A defektesek általában vagy rossz példát látnak maguk előtt vagy semmilyet és ezért nem tudják mi a normális. Egyszóval hacsak nem pszichiátriai eset valaki alapból valószínűleg a családi háttérben félre csúszott valami.
2020. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
74%
Na de most akkor őszintén, szerintetek mi a jobb? Ha nem lát semmilyen példát vagy ha azt látja hogy az anyja meg az apja folyamatosan üvölt egymással meg vitatkoznak? Én pl ismerek olyan gyereket, ahol elváltak a szülők, de minden láthatás meg telefonálásnál ment a kiabálás meg az egymás anyukájának említése és még cifrább dolgok is. A gyerek most iskolás és nem tud normális hangnemben kommunikálni, ha nem tetszik neki valami elkezd kiabálni, káromkodni és ugyanabban a lenéző stílusban beszél az emberekhez amit a szülőktől látott, egyébként meg nem tisztel senkit, a felnőtteket se
2020. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A normális kapcsolat a szülők között és a gyerekkel. Az a jó háttér. Ennyi.
2020. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!