Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy fiú...

Milyen hatással van egy fiú gyerekre az, ha apa nélkül nő fel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 1Léna ***** válasza:
90%

Szerintem ez részben személyiség függő, részben attól is függ, hogy van-e lehetősége fèrfias viselkedési formákkal találkozni.

Olyan is előfordulhat, hogy egyedüli "férfiként" a családban, a génjeiben hordozódó nem tudatos ismeret a felszínre tőr. Találkoztam olyan kisfiuval, aki 6 évesen bölcs tanácsokat adott anyukájá ak. Nagyon meglepett.

Persze minden gyereknek a legjobb, családi szeretetben felnevelkedni.

2020. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
94%

"A baj akkor szokott lenni, amikor az egyik nem (jellemzően férfi) egyáltalán nincs sehol. Ezek a gyerekek szoktak hiányt szenvedni, és látszik is rajtuk."


Egy egy nagy baromság.

Akit ismertem eddig és csonka családból származott sokkal kiegyensúlyozottabb volt.Mivel a szülei nem veszekedtek,mert nem volt kivel.

Azt csak a társadalom erőlteti,hogy gyerekneveléshez 2 szülő kell.

Ez marhaság.Gyerekneveléshez pénz kell,és legalább 1 normális,kiegyensúlyozott ember!

2020. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
92%

"Nem értem, a férfiak milyen jogon várják el, hogy egy nő eléjük tegye az ételt, mossa a koszos cuccaikat, nyalja tisztára a lakást, ha cserébe egy nyamvadt szöget sem képes beverni a falba?! :)"


Én nem várom el,megfőzök magamra,kitakarítok.

Viszont nem érdekelt sem a barkácsolás.Sem kertes házban nem szeretnék lakni.Sem egy percet sem ilyesmire pazarolni az időmet,mert nem érdekel az ilyesmi.

Barkácsoljon,meg vágjon füvet az,akinek kertes ház kell.

Ez nem nemföggő,hanem igényfüggő,hogy te hol szeretnél élni.

2020. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
13%

#28 vagyok

Az, hogy a gyerek a szüleitől tanulja el a viselkedés alapvető mintáit, nem az én állításom, hanem olyan tény, amit nálam sokkal okosabb emberek állapították meg. Nem tudom, hogy mi a jó abban, hogy péniszes lányokat és puncis fiúkat nevelnek ma sokan. A nemünkhöz való hozzáállásunk nagyon fontos ahhoz, hogy jóban legyünk önmagunkkal. Márpedig mindenkinek van neme és nemi identitása, ismétlem, mindenkinek. Az apának egyenlő jogú és fontosságú szülőnek kellene lennie, ehelyett gyakorlatilag sok családban az a hozzáállás, amit előttem szépen leírtak: apára nincs szükség. Csak akkor tényleg nem kell sírni, ha apa erre rábólint és meglép valakivel, aki nem a két lábon járó pénztárcát látja benne. Mert olyankor aztán mindig megy a sírás-rívás.

2020. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
81%

"Hisztizett, mint mi, ülve pisilt, borotválta a lábát, a mimikája szintén nőies volt, néha azon gondolkodtam, hogy talán meleg"


Jaj,értem.

Egy nőnek lehet hisztizni,mert az nőies.

Hát hogyne.Magyarán egy nő találhat kifogásokat dolgokra,a férfi nem.

Ez durva szexizmus.


Ülve pisilés.

Nem értem mi a gondod ezzel.Kit érdekel hogyan pisilsz?Ősember vagy?

Remélem szívesen takarítod össze a nagy férfiak után a széthugyozott wc ülőkét és környékét.


Borotválja a lábát.

És?Van,akinek bejön a csupaszság.Ha neked nem,akkor nem kell olyannal lenni,nem kötelező.

2020. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 Camorri ***** válasza:
6%

Ez egy kicsit érdekes gondolat, de ha manapság sokan péniszes lányokat és puncis fiúkat nevelnek akkor igazából nincs gond. Mert ha azt nézed akkor egy olyan pár esetében is megvan mind2 minta. Csak keverni nem kell őket.


De ezt félre téve, minta kell a gyereknek. Az pedig nem feltétlenül az apától vagy anyától kell. De a hiánya az veszélyes!

2020. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
32%

#35 Pontosan 11 éve szakítottam vele, azóta sem bírta elviselni egy nő sem. Nekem nem kell nőies társ, én szeretnék az ilyen egyetlen lenni a kapcsolatomban. Ha csak egy- két ilyen vonása van egy férfinak, arra még azt mondom, hogy oké, mindenkinek megvan a maga hülyesége, de együtt egyszerűen sok.

Attól még nem kell retkesnek lennie a klotyónak, ha állva vizel valaki, igényes férfiak is vannak a világon.

2020. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
21%
Arra meg már nem is reagálok, hogy szexista vagyok azért, mert azt állítom, hogy a nő és a férfi nem ugyanolyan. Nevetséges ez az egész. Megérett a világ a pusztulásra.
2020. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 Camorri ***** válasza:
100%

Igényes férfiak....

Én magamtól ülök inkább az otthoni WC-én. Miért? Mert néha tök random irányban is tud spriccelni. Inkább leülök és megspórolok egy adag házimunkát. Szokatlan? Nem az. Elvégre nagy dolognál leül az ember. Vagy az a férfias ha azt is állva csinálja? XD


De abban igazad van hogy ha valami túl sok az túl sok.

2020. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
92%

Nem,a hisztizés nem nőies,hanem idegesítő,te azt akartad sugallni,hogy egy nőnél sokkal jobban elfogadható,ami szexista.

Egy rossz tulajdonságot jobban elfogadsz az egyik nemtől,mint a másiktól.


Te komolyan megnézed hogy a másik hogyan pisil?

Ha csak ez nem valami szexuális fetish,el nem tudom képzelni ki foglalkozik azzal ki hogyan könnyít magán.


Hát,ne haragudj baromi igényes lehet az az ember,aki 180 cm magas,és a 50 cm-es magasságú wc kagylót megküldi,ahonnan visszapattog a vizelet a gatyájára a wc-ből.

Nyilvános helyen azért nem ülünk rá,mert ott nagyobb eséllyel kapunk el bármit,de ez nőkre is igaz,ott a nők sem ülnek rá.


Egy esetben tekinthető normálisnak az állva vizelés,ha egy erdőben vagy,és nincs mire ráülni.

2020. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!