Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, ha a szuleim csak...

Normalis, ha a szuleim csak delutan hatig engednek el 16 eves lanykent?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 23:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen elég őszinte vagy a szüleidhez? - gondolkozz el ezen. Ha a vàlaszod igen, akkor ezt is megbeszélheted velük. Ha jó helyen, jó emberekkel töltöd este hat utàn az idődet és őszintén elmondod a szüleidnek (csak az igazat),s ők is biztonsàgosnak érzik - valószínűleg módosít a csalàdi szabàlyokon. Vigyàzz a beléd vetett bizalmukkal ne élj vissza. Nagyon féltenek és biztosan nagyon szeretnek!
2020. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Tehát akkor még sosem voltál sem buliban, sem házi buliban? Nekem ez nagyon furcsa, mindenképpen beszélned kéne a szuleiddel, főleg mivel nyáron kb fél 9ig világos van. Én 16 évesen már elmentem egy 60kmre lévő városba bulizni 2 barátnőmmel, igaz egyik a városban lakott, és nála aludtunk. Tehát elmentem otthonról ilyen 6 körül és másnap délben értem haza. Amikor a bulinak vége volt írtam anyámnak, hogy minden rendben és annyi volt. Igaz én mindig tudtam normálisan viselkedni, tehát sosem kellett értem jönni az éjszaka közepén, mert részegen fetrengek az úttesten.

Próbáld meg megbeszélni velük, hogy óránként dobsz egy üzit, hogy minden oké.

2020. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Próbáld őket ész érvekkel meggyőzni, mert ez túlzás! Ha megbízható vagy, (értsd: nem piálsz, drogozol, stb.) akkor simán ellehetnél szerintem 11-ig, éjfélig, vagy legalábbis tízig mindenképp.
2020. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Háát. Nekem nem volt megszabva soha, hogy meddig maradatok ki, mivel mindig magamtól hazamentem időben. Ez szerintem már túlféltés, ugyanakkor érthető, mert tele van a világ idióta emberekkel. Én is úgy szaladtam el remegve a nyugatiból 18 évesen, miután letapizott egy ismeretlen, és a vonat wc-be akart csábítani, aztán miután elszaladtam még egy ideig követett is. Szerencsére apukám dolgozott, és értem jött, miután hívtam, hogy én innen egyedül egy tapottat se. Mire megérkezett apum, a fiú már semerre nem volt. 20 éves vagyok, de a mai napig úgy járok haza, hogy 7 óra után kihívok valakit elém a vonatállomásra, pedig 5 percre lakok, de soha nem lehet tudni, mi vár rám. Nem vagyok egy paragép, de sajnos lányként muszáj odafigyelnünk ezekre a veszélyekre, pláne, hogy én is egy alacsony termetű, vékony és gyenge lány vagyok.
2020. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!