Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
17%

19-es köszi, most jól megkaptam, hogy lepontoztal 😂😂


Senki nem mondta, hogy az egyik fél dolgozik, a másik pedig elkolti!

Mindketten kb. azonos jövedelemmel rendelkezunk.


A másik meg: van annyi eszünk, hogy f*szsagokra ne koltsuk el a pénzt, onnantól meg milyen íratlan szabályok kellenek még ha valaki közös kasszan van? Ez igazán érdekelne...

2020. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
72%

#21 nem csak a 19-es pontozott le. Nézd csak meg, mennyien!

(gyengébbek kedvéért: Rákattintasz a válasz mellett a kis körre, és megmutatja, hány ember szavazott rád pirossal) Hát, az nem egy ember. :D

2020. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
13%

22-es köszi, tudom 👏 de ő fűzött kommentet hozzá.

Mindegy is, ne ez szaporitsa itt a kommenteket, hátha ad valaki a kérdeznek használható választ.

2020. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
78%

21-es.


"Minden hónapban osztogatni hogy te ennyit fizetsz én meg annyit? Szerintem egy ilyen kapcsolatban minden közös, nincs enyém és tiéd.



De persze kinek mi válik be. Viszont parodnak O a lánya, aki mindig prioritást fog élvezni és mindig többet fog rá költeni, mint saját magára is (átlagos esetben)."


Például ezek is f*szságok...Közös pénzből megbeszélés szerint lehet költeni arra,amire a másik is engedélyt ad.Ez házasság előtt fokozottan érvényes.Engem is idegesítene a konkrét dolog ami a kérdésben szerepel.Igyekezz erre válaszolni,és ne kötözködni járj az oldalra.A párkapcsolat és a házasság sem jelenti viszont azt,hogy az ember párja csak úgy költheti a közös pénzt.De ez emberfüggő dolog,ki mennyit enged meg ilyenekre.Én ésszerűbb dolgokra költenék biztosan többet,ajándékokra viszonylag kevesebbet jóval.Kinek mi a f*szság az is emberfüggő...Ennyi erőből veszek egy sportkocsit a spórolt közös pénzből,mert az szerintem nem f*szság...Mindig meg kell beszélni a dolgot a párunkkal.

2020. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
76%

"El kell fogadnod, hogy mindenből dupláznia kell.


A közösnek ha vesztek valamit, a nagynak is kell."


Már bocs, de ez f@szság. Ha a közösnek vesznek majd valamit, az fele részben a kérdezőtől lesz, fele részben az apukától. A nagynak (pasi gyerekének) miért kellene ugyanolyan értékben vennie valamit a kérdezőnek és az apukának? Maximum a fele összegért, ami az apuka "része" volt a közös gyerek ajándékozásában.

2020. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
84%

"Azért mert pelenka kell a te gyerekednek, az O lánya abban a hónapban kevesebbet kapjon?"


Bocs, de a pelenka az egy olyan dolog, amit anno a pasi gyereke is megkapott. Gondolom, nem textilbe szart az sem.

2020. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
84%
Le lett pontozva az utolsó, pedig igaza van. A nagyobb gyereknek van két élő szülője, oldják meg a gyerek szükségleteit-az nem a kérdező dolga. Ahogy az sem hogy eltartsa a faszit, mert az ész nélkül szórja a pénzt.
2020. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
11%

"Már bocs, de ez f@szság. Ha a közösnek vesznek majd valamit, az fele részben a kérdezőtől lesz, fele részben az apukától. A nagynak (pasi gyerekének) miért kellene ugyanolyan értékben vennie valamit a kérdezőnek és az apukának? Maximum a fele összegért, ami az apuka "része" volt a közös gyerek ajándékozásában."



Na, aki ilyen garasoskodo egy gyerekkel, azok minek vallalnak egyáltalán...

2020. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
85%
Garasoskodó? Húszezres műanyag a gyereknek, miközben akinek semmi a köze a gyerekhez, az ötezres kiadást is meggondolja? Ez nem garasoskodás, csak sajnos a férfi más kárára nem gondolkodik.
2020. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
71%

Hú, de megy itt a lepontozás. És húúú, de gyerekpárti itt mindenki.

Megnézném, hogy akik itt habzó szájjal fröcsögnek a kérdezőre, azok vennének-e egy fagyit az idegen gyereknek.

2020. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!