Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk itt jön a kérdés, hogy a lagzit ki akarja? Vagy ki akar ennyit költeni rá?

Mert általában az a nőnek fontos.

Akkor ez a te kiadasod?

2020. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
41%
38-ban kértem mindenkit h. a kérdésre válaszoljon ahogy én.De ugyanúgy trollkodnak tovább a legtöbben...A 41-es is elég meredek és semmi köze a kérdéshez már...
2020. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
45%
Pedig a 41-es rátapintott egy fontos dologra...
2020. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
39%
42-es voltam.43-asnak írom h. ez kezd sz*rkeve*és lenni és köze nincs a kérdéshez már.
2020. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
63%
Pedig van. Ki mennyit ad a közösbe? Nem kaptunk rá választ.
2020. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Mindketten akarjuk a lagzi, plusz ő hozta fel, hogy szeretne közös gyereket, ráadásul 2t. Egyébként nagyjából hasonló a bevételünk és ezért is írtam, hogy neki eleve ha a gyerektartást is belevesszük több a kiadása. Plusz ha mindent felezünk, neki van kocsi hitele is, tehát ha úgy vesszük akkor neki nem is nagyon maradna pénze ilyenekre. Nyilván ha ott lesz nekünk is 2 gyerek nem fogunk mindegyiknek hetente 20ezerért játékot venni, mert nem is telne rá. Igazából eddig nem akartam beleszólni, nehogy azt gondolja hogy a gyerek ellen irányul, de szerintem nem azzal kellene a gyerek szeretetét megvásárolni, hogy meg kap mindent egy szóra. Mert kb most az a felállás hogy ha valamire otthon azt mondják nem, akkor úgy van vele, hogy majd apa megveszi. Ha nem akkor meg vérig van sértődve
2020. szept. 9. 22:56
 47/72 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld megérteni a pároddal, hogy nagyon rossz úton halad. Mi hasonló helyzetben voltunk. Páromnak akkor 16 éves volt a fia, mikor a közös megszületett. Addig bármit kért, mindent megkapott. Pizza rendelés az első szóra, számítógépes játékok, 40000 Ft os cipő stb. És mikor a pici megszületett, neki is lettek kiadásai. Annyira féltékeny lett a babára, hogy szószerint ha mi vettünk neki tápszert, ő őrjöngött, hogy a kicsinek van mit ennie, neki meg nincs. Pedig minden nap főztem, de az neki nem volt jó, mert anyagiakban mérte az apja szeretetét. Ez 8 éve volt. Nem bírta feldolgozni, hogy az apja szeretete és pénze osztódik, így 2 éve elkezdett drogozni. Ne járatok így. Mi mindent megtettünk, de sajnos annyira el lett kényeztetve, hogy lelkileg nem bírta feldolgozni, hogy nem csak ő van a világon. Ti még időben vagytok talán nem ilyen lesz a kislány hozzáállása.
2020. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
15%
Neked semmi közöd nincsen ahhoz, hogy mennyit költ a gyerekére. Te is csak az a fajta nő vagy, aki választás elé akar állítani egy férfit. Tipikus pszichopata vagy. Remélem, hogy nem vesz téged feleségül. Bár a csávó is idióta, mert közös kasszán van egy nővel, ami a legnagyobb érvágás.
2020. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
78%

48-as, szerintem olvasd el a kérdező 46-os válaszát. Ugyanannyi a jövedelmük, a pasinak is és neki is.

Tudod, van ilyen, nem minden nő dolgozik szarért-húgyért, te biztosan igen.

(És amikor életközösségben élnek - főleg ha majd házasság lesz - akkor igenis van köze hozzá, hogy mennyit költ a közösből a gyerekére. És tudni szeretné, hogy mihez asszisztál, és mi az, amiért ő háromszor meggondol egy pulóver vásárlást magának).

2020. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
88%

Ez nehéz dolog, ugyanis mikor megismerted a parod, akkor tudtad, hogy neki ott a gyerek. A parod részéről meg kellene egy kis önkontroll, hogy azert ekkora kiadast egyeztet.

Nem akarok bunkó lenni, de en személy szerint nem tudnék megbizni mar egy ilyen pasiban,akinek van "valahol" egy v több gyereke. Ez is olyan furcsa, hogy kijelentette, hogy 2 gyereketek legyen, te meg bólintassz, mintha valami rózsaszín köd lenne a szemeden. Hidd el, nem bantasbol írtam ezt. Nem tudom, hogy a kulon kassza megoldás lenne vagy sem,mert alapból ez egy nagyon kényes szituáció.

2020. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!