Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
88%
Ezt mindenképp meg kell beszélned a pároddal,még mielőtt hozzámennél.A lánya mindig a lánya lesz bármi történjék is,a költekezésből adódó konfliktusok pedig könnyen váláshoz vezethetnek.
2020. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szeretem a gyerekeket,de sohasem jönnék össze gyerekes pasival.

Sose lehet elörébb jutni az életben.Arròl nem is beszélve ti is szétmehettek bármikor ki fizeti vissza ezt a rengeteg pénzt neked?a rengeteg lemondást?

Munkatàrsam is erre panaszkodott,sose volt pénz semmire,ott spòrolt ahol tudott h legyen takarékjuk,vagy hogy 1 nyaralàsra legyen pénzük,de a pénz mindig "elfogyott a gyerekre",bàr ott az anyuka is alàjuk tette a lovat,

a dràga dolgokat apukával vetette meg.De igy sem az apa sem a párja nem tudott elöre lépni,évekig toporogtak ugyanùgy mire szakitàs lett a vége.

Miòta egyedül van a kolléganöm több pénze marad mint mikor 2 fizubol éltek.

2020. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

52-es, barátnőm dettó.

Ő nem hogy egy pulóvert, de egy zacskó fruttit is meggondolt, hogy megvegye-e magának, ha megkívánta. A közös gyereküknek a legolcsóbb popsikenőcsért inkább elsétált a város másik végén levő patikába.

Férj pedig az első házasságból levő lányának kéthetente új adidas cipőt vett, aztán jogsi, aztán osztálykirándulás külföldre, aztán esküvő, aztán baba ott is. Most épp kérdeztem, hol tartanak, most az van, hogy a már felnőtt (34 éves) lánya havi 150 ezret kap az apjától, ez csak úgy havi apanázs. És nem azt mondom, hogy barátnőmék pedig nyomorognak, de nem jutnak előrébb az életben.

2020. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
85%

Esküvö????

Külön kassza se megoldàs ha váltok a férj viszi a felét😃

hiàba spòrolsz ha balul sül el a kapcsolat csöppen egy kis plusz pénz a gyerekre,kis ajàndék pénz töled

nagyon meggondolnàm ezeket.

Elkellene beszélgetnetek

2020. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
Na hát ilyen nálunk nem lesz mint amiket itt írtok, én pont ezért szeretném ezt időbe leállítani. Kapják a gyerektartást, Karácsonykor, Szülinapkor kap a gyerek nagyobb ajándékot, aztán ennyi
2020. szept. 10. 13:25
 56/72 anonim ***** válasza:
85%
Na, hát tudod, hogy ki nézegetné el, hogy az ő pénze elmegy minden szarra, aztán az enyémből meg 20ezres ajándék hetente. Igenis külön kassza, ha ennyire nem bír normálisan létezni, aztán ha mindent kifizetett, akkor majd a maradékot kötheti. De milyen dolog már ez. Biztosan nem mennék hozzá így, de egy gyereket sem szülnék egy olyan pasinak, akibe ennyi realitás érzék sem szorult. Azért néha téged is meglep valamivel? Mondjuk egy szál virág, vagy nem tudom. Nem a gyerek a baj, természetes, hogy költ rá a gyerektartáson felül is, amikor épp nála van. De ez akkor is túlzás. És ez a te károdra megy most, de ha szülsz neki, akkor a gyerekeidére is fog. Azért ugyanannyinak kellene jutni, nem a tiédből, hanem az apjáéból. Még ilyet.
2020. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is mindig meg akar venni mindent, de én szoktam mondani, hogy inkább spóroljunk.
2020. szept. 10. 14:07
 58/72 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj ezzel, hogy ilyen mentalitással baromi megbízhatatlan a pasi, szerintem fogalma sincs, hogy neki mennyi marad, amiből lehet ugrálni. Ha megengedsz egy tanácsot, nagyon nézd meg, hogy vele akarod-e összekötni az életed. Legalább időlegesen is, de ki kellene próbálni azt a külön kasszát, hogy ő, de te is meglásd, mennyire anyagi öngyilkosság az, amit csinál.
2020. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék azzal az esküvővel,nehogy ki legyél kiáltva gonosz mostohának.Könnyen rámehet a kapcsolat.Nem rosszból írom,de azért intő jel hogy egyáltalán felmerült a külön kassza mint lehetőség.
2020. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
18%

Kapjon a gyerek karácsonykor, szulinapkor ajándékot azt ennyi....

Na látod, egy NORMALIS szülő sosem fog csak ennyit költeni a gyerekére.


A baj itt inkább veled van.


A párod rád is költene, ergo anyagilag megtehetitek...az hogy te 5ezret is sajnalsz egy pulcsira, merthogy rakjatok el azt a pénzt is, az inkább téged ír le.

2020. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!