Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
76%

Irta h esküvöre gyüjtenek,élnék ök is az életüket.

Gondolom szeretne a kérdezö is gyereket!!

De majd nem baj,nem lesz pelenka a picinek mert a màsiknak kellett egy 20 ezres baba!

A baj az is h a màsik megszokja h mindent megkap,es ha lesz saját gyerek kevesebb pénz lesz a màsik gyerekre.Elkenyezteti az apa és ez késöbb csùnyán visszaüthet!

2020. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
59%

"Na látod, egy NORMALIS szülő sosem fog csak ennyit költeni a gyerekére."


És ki mondta, hogy "csak ennyit" költ???

Ott van még a havi gyerektartás is.

2020. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
68%

"A párod rád is költene, ergo anyagilag megtehetitek...az hogy te 5ezret is sajnalsz egy pulcsira, merthogy rakjatok el azt a pénzt is, az inkább téged ír le."


60-as, te meg ezek szerint a minden szart megvevős kategória vagy, akinek sosincs pénze.

2020. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
21%
60-as, teljesen egyetértek veled. Végre van valaki itt a hozzászólók között, aki képes az eszét használni.
2020. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
62%
64-es, milyen eszét használni. Jó pénzkezelési kultúrád lehet neked is. Szarják el az összes pénzt hülyeségekre, aztán nézzenek ki a fejükből, hát gratula.
2020. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos vannak akik nem gazdag családba születtek,nincs olyan munkájuk h több 100 ezret keressen.Ettöl függetlenül lehet gyerekük,lehet életük.

Nekem sincs pénzem adidas cipöre,kinaiban veszem a cipöm,a ruháim de a téli kabátomat is,nem járok étterembe mert nekünk az drâga,nem veszünk drága karâcsonyi ajándèkot egymásnak,ez van.Kevésböl is tudnunk kell fèlrerakni.Egyik szülönk sem dùskàl a pénzben ugyhogy magunkra vagyunk utalra.

És van olyan h igen nem veszek meg egy 2000 forintos felsöt sem a kinaiban mert az az 2000forint jò lesz másra is?mondjuk félrerakni a tartalékra mert szeretnénk majd házat venni.Az h ezt elérjük lekell mondanunk dolgokròl.

De szerencsére a férjemnel sem jelent problémát

2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
81%

"Na hát ilyen nálunk nem lesz mint amiket itt írtok"


Miről beszélsz? Már most ez van... Ezért is irtad ki a kerdest. A masik kérdés csak az, hogy a parod is tudja, hogy "na ilyen nalatok nem lesz" bagy ezt csak te allitod?

2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, jól írja 67-es. Attól, hogy te leírod, hogy nálatok ilyen nem lesz, attól az még nem biztos, hogy úgy is lesz. Én nem frusztrálódnék egy ilyen kapcsolatban. Találsz gyerektelen férfit is. Hidd el, baromira nem éri meg, amit csinálsz.
2020. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
23%

63-as: köszönöm szépen, de nem ez a kategória vagyok.

Bár az is igaz, hogy én inkább többet dolgozok, minthogy kérdés legyen, H a gyereknek megtudok-e venni szaros 20ezerert egy játékot, de ennyi.


Amúgy érdemes az apuka helyzetébe is belegondolni magunkat. O nincs ott a lányával mindennap, gondolom ez azért rossz neki és valahogy kompenzálni akarja. És akkor még a gyerek oldalát nem láttuk.

Csak a mostohaet.

2020. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
Igazából leültünk és el mondtam a problémámat, azt mondta igazam van és többet ilyen nem fordul elő, ezentúl minden kiadást megbeszélünk közösen. Amúgy is a gyerek már 6 éves, megértheti ha nem kaphat meg minden hülyeséget
2020. szept. 10. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!