Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal egy kasszán vagyunk...

A párommal egy kasszán vagyunk, jogosan szólok bele mit vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés
Eleve neki több a havi kiadása a gyerektartás miatt, plusz sokszor megveszi a 20ezer ftos Barbiet a gyereknek mert kihisztizi. Az nem zavar, hogy ha fontos dolgokat vesz neki, pl ami az iskolához kell, de azért szerintem ilyen felesleges dolgokra nem kellene szórni a pénzt
2020. szept. 9. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
70%

"Na, aki ilyen garasoskodo egy gyerekkel, azok minek vallalnak egyáltalán..."


Nem garasoskodás ez, csak szimplán matek. A másik, hogy a pasi gyerekét nem ő vállalta, már bocs.

2020. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
32%
#27 A kérdezőnek nem kell eltartania senkit,kereshet olyan hapsit is akinek nincs gyereke,ezáltal gyerektartást sem fizet senki után és akkor nincs probléma.
2020. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
25%
Külön kassza. A párod többet keres mint te. Azért nem akarod a külön kasszát.
2020. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
18%

Itt nem a muanyagrol van szó, olvasd el. Hanem a jövőben mennyit lehet költeni a csávó mostani gyerekére.


Egyébként nem idegen gyerek. A társának a gyereke. Ezt azért tudni kéne, hogy mit jelent.

2020. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
32%
31: nem O vállalta, de elfogadta, amikor a csávoval osszekerult. Innentol nincs több kérdés..
2020. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
80%

"Hanem a jövőben mennyit lehet költeni a csávó mostani gyerekére."


Kettőjüknek együtt NEM kell annyit költeni rá, mint a közös gyerekükre. Mivel a pasi gyerekének van anyja is. Tehát a pasinak nem a kérdezővel együtt kell megoldania a gyereke szükségleteit, hanem az exével együtt.

2020. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
20%
33-as szerintem is ilyenről lehet szó
2020. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
79%
:) A kérdésre válaszoljatok légyszi... :D Én leírtam h. mindig meg kell beszélni az anyagi dolgokat a párunkkal ha közös a kassza.Ergo jogosan szól bele a kérdező a párjának,hogy mit vesz a gyerekének.Nincs ebben semmi rossz.A kérdésben szereplő dolog engem is zavarna.Teljesen igazat adok a kérdezőnek.
2020. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
84%
Legyen egy közös számla, amire mindketten minden hónapban azonos összeget utalok, abból szigorúan csak a közös kiadások mennek. Legyen mindkettőtöknek egy egy külön számla vagy persely, amiből a külön kiadások, pl. Neked pulcsi, az ő gyerekének ami kell, beleértve a tartásdijat. Mert most lényegében a közös jövőtöket szórja el barbiera.
2020. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
88%

Sem a saját gyerekemnek, sem másénak nem vennék húszezres barbit azért, mert kihisztizi. Ez eleve egy f@szság. Itt nem a saját gyerek kontra közös gyerek a legnagyobb gond, hanem hogy az egyiknek hagyják, hogy kihisztizzen magának tök felesleges dolgokat.


(És mielőtt letámadnátok, az én kisebb gyerekem is hisztizett kiskorában minden hülyeségért. Áruház közepén ment az ájulásig hiszti rendszeresen. Még orvosnál is voltunk többször, hogy nem lesz a baja ettől. Tudom milyen, amikor többszáz ember előtt nekiáll a gyerek földhözverni magát egy barbi miatt. De nem az a megoldás, hogy ilyenkor meg kell neki venni mindent.)

2020. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!