Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évek után még mindig rosszul...

Évek után még mindig rosszul érzem magam az anyám abortusza miatt. Hogy kellene állnom ehhez a témához?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és csak még értéktelenebbnek érzem magam emiatt. Olyan sok ember megszülethetett, de pont az én testvérem nem. Másrészt lehet hogy fura, de nekem már voltak érzéseim a gyerek iránt. Másrészt azt sem tudom, hogy az anyámról mit gondoljak ezzel kapcsolatban. Rosszul esik, hogy ilyet csinalt. Egyszerűen nem akarta. Nyilván joga van hozzá, ezt nem vitatom. Úgy vettem észre, hogy az abortusz nem érinti meg az emberket, szerintem elég durva dolog, mégiscsak emberi életekről döntünk. Senkivel nem beszélek erről, egyedül a pszichológusnak említettem meg, hogy ez bánt és hogy csak még szerencsétlenebbnek és értéktelennek érzem magam emiatt. Érzékenyen érint a téma, szóval lehet ki sem kellett volna írnom, ha támadni akartok inkább menjetek tovább.
2020. okt. 9. 15:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
77%

"Ezzel viszont nem értek teljesen egyet, aki figyel és védekezik az nem esik teherbe"


Hát akkor hidd ezt. A tényeknek megvan az a furcsa tulajdonságuk, hogy nem érdeklik, ki hisz bennük, igazak maradnak. Beszélgess nőgyógyászokkal. 100%-os védekezés az, ha nincs szex.


Nem mindenki szedhet, vagy akar szedni fogamzásgátlót, hogy tönkretegye magát.

2020. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 anonim ***** válasza:
31%

64


Mert mintha az abortusz teljesen biztonságos lenne? Azt elfelejték mondani milyen károkar járhat, főleg a késve végzi el.

2020. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 anonim ***** válasza:
66%

65!


Nem vegzik el kesve es a mai modern technikával nem jelent nagyibb kockázatot, mint egy mandula műtét.

2020. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/148 anonim ***** válasza:
71%

Ezt úgy írod, mintha csak a tabletta létezne. A terhesség, szülés sokkal veszélyesebb, mint egy abortusz.


Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy "késve" végzik el, törvényileg szabályozott, hogy meddig lehet.

2020. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
38%

65


Már a 3 hónapos belüli elvetélés is iszonyatosn roncsolja a a szervezet, már azután is menddő lehetsz és egyéb szervezeti problémáid is lehetnek.

2020. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 anonim ***** válasza:
35%
Egyes amerikai államokban a születés pillanatáig elvetheti. Nem tudom hogy ezek után egy pl 8 honspos magzatot ki akar kitrancsíroztatni magából. Nem hiszem hogy valaki élni is fog vele, ( már ha nem egyezségügyi dologról van szó) vagy ha igen, akkor meg is érdemli. Mint az egyik unokanővérem, aki meddő lett ez miatt.
2020. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
70%

"Már a 3 hónapos belüli elvetélés is iszonyatosn roncsolja a a szervezet, már azután is menddő lehetsz és egyéb szervezeti problémáid is lehetnek."


Nem így van.


"....vagy ha igen, akkor meg is érdemli. Mint az egyik unokanővérem, aki meddő lett ez miatt."


Hát ezzel a gondolkodással menthetetlen vagy. Csak aztán nehogy te kerülj oda, hogy abortusz legyen az egyetlen megoldás

2020. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 anonim ***** válasza:
31%

70

Én vagyok az 69!


Ez soha nem fog bekövetkezni:)


Fizikailag lehetetlen, legalább is számomra (◡ ω ◡)

2020. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
68%

71!

Csak ha férfi vagy. Ez esetben viszont igen kellemetlen lehet ám, amikor az egyéjszakás terhes lesz és te fizethetsz 20 évig. Tudom, tudom, te majd csak a feleségeddel dugsz, csak a házasságkötés után.

2020. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:
67%
Na, megint egy pasi, aki meg akarja mondani a tuti a nőknek, közben meg halvány lila segédfogalma sincs az egész folyamatról, az élettani hatásokról, valamint a jogszabályokról. Annyira tipikus!
2020. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!