Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hagynak időt tanulni. Mit...

Nem hagynak időt tanulni. Mit mondjak még a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hétfőre meg kellene tanulnom 5 emelt tételt töriből, de tegnap este közölték, hogy ma segítene kéne itthon, mert benne vagyunk eléggé a lakásfelújításban.

Tudom, hogy az 5 db szinte semmi, ahhoz ami majd kell májusban az érettségin, de mivel eddig nem nagyon feleltünk tételekből nem szerettem volna az utolsó napokra hagyni. Végül nem jött össze, mert mire hazaérek minden nap 4-kor örülök ha a házit van erőm megcsinálni meg esetleg a dolgozatokra felkészülni másnapra.

Így most az van, hogy lesz a holnapi nap amikor tudok tanulni hétfőre.


Plusz ha már most ez megy, nem tudom, hogy fog sikerülni felkészülni rendesen 5 tantárgyból az érettségire..



2020. okt. 10. 12:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha gyakorizni van időd, akkor tanulni is
2020. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kicsit késő van már októberben a lakásfelújításhoz...


Az érettségi miatt meg nem kell félned, nekem tételsorok se voltak leírva, nem hogy kidolgozva... :D

2020. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!