Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim helyében lennétek...

Ha a szüleim helyében lennétek, ti megengednétek ezt nekem (17,5 éves lány)?

Figyelt kérdés
Nektek mi lenne a véleményetek arról, hogyha a 17,5 éves lányotok megkérdezné tőletek, hogy lakhat e másfél hónapig a 18 éves barátjával nyáron (távkapcsolatban élünk, sajnos idén csak nyáron tud hazajönni külföldről, és kb csak másfél hónapra), ti engednétek, vagy nem? Elmennék pár hónappal előtte dolgozni, hogy legyen pénzem, nem akarom ezzel a szüleimet terhelni pénzügyileg. Mindketten felelősségteljesek vagyunk, és hosszútávra tervezzük a kapcsolatot.

2020. nov. 1. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Igen, de azért nyárra már mégiscsak több mint egy éve lennénk együtt, ezért gondoltam, hogy hátha megengedik
2020. nov. 2. 15:58
 62/64 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ne haragudj, de te kérted, hogy ha nem engednénk meg, akkor indokoljuk miért.


Hát azért, mert mi felnőtt, nálad kicsit tapasztalt emberek tudjuk, hogy ennek a fiúnak 95% eséllyel tényleg csak egy szédíthető, megdugható lány vagy, akivel jó itt kufircolni néha, ha idejön elkölteni a bizonytalan eredetű pénzét és kész. Hiába ismernétek egymást 1 éve, ha ebből alig töltötök együtt idöt, így valójában félidegenek vagytok és te, tetszik vagy sem, még kiskorú iskolás gimnazista.


Az együttlakás meg a felnött párkapcsolatok része, az olyan embereknek való, akik már tudják magukat finanszírozni.


Tudjuk, ő nem olyan, megannyi mindenen ámentetek már együtt és mi innen biztos nem látunk bele -de hidd el, elmúltunk már annyi évesek, mint te és reálisan tudunk visszatekinteni az akkori naivságunkra meg viselkedésünkre.


Most veheted ezt nyugodtan a kapcsolatod véleményezésének is, ha akarod, de másképp nem lehet indokot adni. Nem engednénk, mert ez a veleményünk a kapcsolatotokról. Nyilvan a szüleid is ezèrt nem engedik.

2020. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Kérdezd meg a szüleidet, beszéld meg velük rágjátok át.


Mint láthatod itt csak a fricska megy, hogy megcsal stb...

2020. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
73%

Ha nekem lenne egy ilyen idős lányom, úgy neveltem volna, hogy megbízhassak benne, és elengedném.

Természetesen ismernem kéne a férfiút is.

2021. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!