Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak a szüleimnek hogy mit...

Szóljak a szüleimnek hogy mit tudok a húgom párjáról?

Figyelt kérdés
A 18 éves húgom beleszeretett egy srácba akit elhozott bemutatni hozzánk és háát én nagyjából köpni nyelni nem tudtam amikor megláttam.Osztálytársam volt ez a srác álatlánosba is meg gimibe is de sztem még oviba is együtt jártunk.Finoman fogalmazva nagyjából a gimis osztályból a lányoknak a felét biztos meghúzta.Meg általánosba is voltak dolgai hogy a gimist ne is folytassam.Egyszóval egy nagy nőcsábász még nálam is próbálkozott de én hamar lekoptattam mindig.Adta a szépet ahogy eljött ráadásul nem tudom miből van pénze mert nem gazdagok a szülei,de a8-as audija van meg szépen kiöltözve jött hozzánk befújva drága parfümmel.Először még mondom is hogy ki ez aztán amikor megszólalt akkor tisztázódott bennem a dolog.Amúgy egy ilyen nagyon jóképű jó benyomást keltő,kellemes hangú beszédes srác szóval nem csoda hogy elcsavarta a húgom fejét.Naív kis 18 éves kislány.Sajnos tudok róla hogy nem vetette meg a "fizetős szerelmet" se meg hármastól elkezdve volt ott sok minden.Húgom nagyon szerelmes.Anyáék el vannak ájulva.Nem tudom szóljak-e vagy ne.Nem akarok kavarni.Lehet hogy megváltozott de azt mondják a vér nem válik vízzé.Az én párom azt mondja ne szóljak majd alakul valahogy.Szerintetek mi a jó döntés?

2020. nov. 26. 19:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Az egész sztori sántít...gimi még oké de általánosban, oviban meg pláne a szülők -gyerekek gyakran mutatkoznak együtt szóval ha te nem is a szüleid megismerték volna a srácot ha máskor nem a bemutatkozás után. Ha mondjuk egy Németh István (szóval gyakori név) meg meg sokat is változott, akkor is nehezen hiszem el, hogy ez nem bukott ki. Már csak ott, hogy:

Anya, apa ő itt a barátom Németh István, a nővéremet Katit pedig már ismered.

Itt a szülő úgyis rákérdez, hogy honnan, ha nem akkor meg miután elmentek.

Ha egyik sem történt meg, suliból sem emlékeznek rá és a srác sem hozta fel, akkor pedig az ismered nagyon erős szó, maximum pletykákat hallottál róla, amire pedig nem alapozunk.

Ha minimálisan is lett volna egymáshoz közötök, ahonnan tényleg ismerheted, mondjuk együtt járatok bulizni, vagy haverok voltatok vagy bármi akkor meg megkérdezte volna, hogy:

Kati gimi óta nem lattal azóta mi van veled?

Mert, ugye az egyértelmű (legalábbis nekem), hogy a húgod képben van. Akkor meg már ő is felhozhatta Volna, mint egy első találkozásnál amolyan közös téma, hogy:

Képzeljetek a Pisti, 12 évig volt osztalytarsa a Katinak.

Szóval igen, összefoglalva ha arra is nehezen jöttél rá, hog ki o, akkor annyira nem ismerted, hogy véleményt mondj, + felnőtt embert nem ítélünk meg a homis évei alapján.

2020. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
*gimis évei
2020. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
98%

A húgodnak szólj csak. Az egyébként simán lehet, hogy a gimiben 16-17 évesen kúrogatta a lányokat (ez azért valljuk be nem ritka), de 23-24 éves korára megkomolyodott.

Illetve abból, hogy abból, hogy gimiben népszerű volt a lányoknál nem következik egyenesen, hogy drogdíler lett, vagy lányokat futtat (Audi A8). Megkérdeztétek egyáltalán, hogy mivel foglalkozik?

2020. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
43%

A tesódnak hiába mondod, csak kiakad és azt fogja gondolni, hogy a "szerelme útjába állsz".


Inkább ne szólj bele. Szüleidnek megemlítheted, hanem olyanok, hogy egyből kiakadnak és eltiltják a húgodtól.


Hugit meg hagyd, ezeken a kamasz csalódásokon át kell esnie mindenkinek, még talán a hasznára is válik.


Inkább a srácot kenném fel a falra, hogy "ha csalódást okoz a tesómnak, akkor kibelezem". Érezze, hogy ki az úr.

2020. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
98%

Mert mit tudsz a húgod párjáról?

Hogy olyan volt 16-8 évesen mint amilyen a legtöbb tinédzser fiú? A lányok érdekelnek minden ennyi idős srácot, van akit több van akit kevesebb sikerrel, azért az nem akkor hír, hogy ő is volt tinédzser. Egy népszerű srác, aki vagy nagyon jól néz ki vagy nagyon jó dumás...osztályonként párat minden középiskola fel tud mutatni ebből a típusból.

2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Szóba került hogy osztálytársak voltunk de gimibe nem járnak be a szülők, általános meg már régen volt nem emlékeztek rá.Sokat változik az ember kinézete ebben a korban.Húgom se tudta mert a srác se tudta hogy mi testvérek vagyunk azelőtt hogy eljött volna bemutatkozni.Megismert egyből csak én néztem furán hogy "most ez ő, itt, a húgommal"?Ő volt az utolsó akire számítottam.Tudom az is baj ha szólok mert akkor bekavarok meg ha nem az is mert miért nem szóltam.
2020. nov. 26. 20:32
 17/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rajtad kívül továbbra sem látja senki borzasztónak a srácot.
2020. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
98%
Tudod nem csak a kinézet változik de a viselkedés, a jellem is ennyi idő alatt. Ez a jobbik eset, a srác kiélte magát akkor, most meg kötelességtudó 20-on éves, a kocsi alapján meg sikeres is abban amit csinál. Kívülállóként én így látom. Te meg igazából nem tudsz róla semmit csak a tinédzser korából pár sztorit ami tini szokás szerint gondolom kíván élezve meg színezve minden ember által aki tovább adta a következőnek... Nem feketisd be feleslegesen.
2020. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek, viszont én is azt mondom, hogy ne szólj.
2020. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
14%

"nagyon jóképű, jó benyomást keltő, kellemes hangú beszédes srác"


Szóval nem sikerült elcsábítanod a hosszú iskolaévek alatt

és még most is szerelmes vagy belé.

Ezért próbálsz furkálódni, meg azért mert a te pasid meg sem közelíti.

Szar ügy!

2020. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!