Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak a szüleimnek hogy mit...

Szóljak a szüleimnek hogy mit tudok a húgom párjáról?

Figyelt kérdés
A 18 éves húgom beleszeretett egy srácba akit elhozott bemutatni hozzánk és háát én nagyjából köpni nyelni nem tudtam amikor megláttam.Osztálytársam volt ez a srác álatlánosba is meg gimibe is de sztem még oviba is együtt jártunk.Finoman fogalmazva nagyjából a gimis osztályból a lányoknak a felét biztos meghúzta.Meg általánosba is voltak dolgai hogy a gimist ne is folytassam.Egyszóval egy nagy nőcsábász még nálam is próbálkozott de én hamar lekoptattam mindig.Adta a szépet ahogy eljött ráadásul nem tudom miből van pénze mert nem gazdagok a szülei,de a8-as audija van meg szépen kiöltözve jött hozzánk befújva drága parfümmel.Először még mondom is hogy ki ez aztán amikor megszólalt akkor tisztázódott bennem a dolog.Amúgy egy ilyen nagyon jóképű jó benyomást keltő,kellemes hangú beszédes srác szóval nem csoda hogy elcsavarta a húgom fejét.Naív kis 18 éves kislány.Sajnos tudok róla hogy nem vetette meg a "fizetős szerelmet" se meg hármastól elkezdve volt ott sok minden.Húgom nagyon szerelmes.Anyáék el vannak ájulva.Nem tudom szóljak-e vagy ne.Nem akarok kavarni.Lehet hogy megváltozott de azt mondják a vér nem válik vízzé.Az én párom azt mondja ne szóljak majd alakul valahogy.Szerintetek mi a jó döntés?

2020. nov. 26. 19:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
83%
ne akarj arulkodni a szuleidnek. ha majd jelek vannak arra, hogy a srac meg most is tobb vasat tart a tuzbe, akkor szolhatsz a hugodnak, de elore felesleges. szep is lenne, ha egy huszoneves, jokepu ferfitol elvarnak hogy max 2 novel legyen dolga.
2020. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy olyan volt nem biztos,hogy most is olyan.

Sok olyan pasit tudok aki csak játszott a nőkkel,aztán megismerkedett eggyel és azóta csak vele van hűségesen.

2020. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
A műlt az múlt. Főleg, hogy gimis évekről tini korszakról beszélsz.
2020. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
85%

Jó hogy nem az alapján ítéljük meg, hogy oviba egyszer elvette a babádat.

Nőj már fel!

2020. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
77%

Te persze olyan jó nő voltál, hogy elhajtottad az iskola legmenőbb pasiját, aki amúgy minden lánynak 100%-ig bejött?!


Szép mese.

2020. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos tudok róla hogy nem vetette meg a "fizetős szerelmet" se meg hármastól elkezdve volt ott sok minden"


Ezeket csak az tudhatja -a srácon kívül-, aki maga is ott volt személyesen.

Csak nem te voltál a "hármasban" a harmadik??

2020. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
33%
Úgy tisztességes ha a hugodat figyelmezteted, a szüleidnek is megemlítheted, de csak finoman, bízd rájuk az ítélkezést
2020. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha sok lánnyal volt már, hátha jó az ágyban, nem? :)


A szülei nem gazdagok - na és ő? Nem lehet, hogy elindított valami saját bizniszt? Mi a munkája?


A szülőknek nem szólnék, a húgomnak esetleg - de ha jó a kapcsolat, nehogy te mérgezd meg, egy esetlegesen nem is helytálló gyanúsítással!

Ugyanakkor, ha a hugom állna elő valamilyen feltevéssel, megosztanám vele, amit tudok.

2021. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!