Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak a szüleimnek hogy mit...

Szóljak a szüleimnek hogy mit tudok a húgom párjáról?

Figyelt kérdés
A 18 éves húgom beleszeretett egy srácba akit elhozott bemutatni hozzánk és háát én nagyjából köpni nyelni nem tudtam amikor megláttam.Osztálytársam volt ez a srác álatlánosba is meg gimibe is de sztem még oviba is együtt jártunk.Finoman fogalmazva nagyjából a gimis osztályból a lányoknak a felét biztos meghúzta.Meg általánosba is voltak dolgai hogy a gimist ne is folytassam.Egyszóval egy nagy nőcsábász még nálam is próbálkozott de én hamar lekoptattam mindig.Adta a szépet ahogy eljött ráadásul nem tudom miből van pénze mert nem gazdagok a szülei,de a8-as audija van meg szépen kiöltözve jött hozzánk befújva drága parfümmel.Először még mondom is hogy ki ez aztán amikor megszólalt akkor tisztázódott bennem a dolog.Amúgy egy ilyen nagyon jóképű jó benyomást keltő,kellemes hangú beszédes srác szóval nem csoda hogy elcsavarta a húgom fejét.Naív kis 18 éves kislány.Sajnos tudok róla hogy nem vetette meg a "fizetős szerelmet" se meg hármastól elkezdve volt ott sok minden.Húgom nagyon szerelmes.Anyáék el vannak ájulva.Nem tudom szóljak-e vagy ne.Nem akarok kavarni.Lehet hogy megváltozott de azt mondják a vér nem válik vízzé.Az én párom azt mondja ne szóljak majd alakul valahogy.Szerintetek mi a jó döntés?

2020. nov. 26. 19:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Te mit szólnál, ha cserébe a te párodnak is elmesélné valaki, hogy hány pasassal feküdtél le a házibulikban, meg a diszkókban?!

2020. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon kilóg a lóláb, ahogyan irigykedsz a húgodra, mert megszerezte magának a környék legmenőbb csávóját, míg neked valami c kategóriás lúzer jutott.
2020. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
Abban az esetben, ha a srácról kiderül, nem tiszta pénzekből él, azonnal!
2020. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%
Ez az a kategória, ahol megérdemel egy esélyt a srác. Egyenlőre ne szólj, csak figyeld őket, és ha jó viszonyban vagy a húgoddal, akkor úgyis elmondja, ha valami gáz van a pasijával.
2020. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
43%
Nálad is próbálkozott,de hamar elhajtottad... Ahhaa
2020. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mindenki csinált már olyat életében amire nem büszke. Lehet, hogy neked nem volt ennyi kalandod középiskolában, de azért azt ne tagadd, hogy legalább 1 ismerős van a múltadból, aki tudna olyat mondani a te anyós jelöltednek amit te önként nem mesélnél el, és itt hangsúlyoznám, hogy nem megtörtént dologra kell kizárólag gondolni, hanem olyanra is amit csak suttogtak rólad irigységből/egy félreértésből/hazugságból/egy szarkeverő miatt.

Ha azt mondod, hogy nincs akkor vagy hazudsz vagy csak hirtelen neked sem ugrik be de van ebben biztos vagyok.

+te attól nem leszel jobb egy hajszállal sem, hogy középiskolában visszautasítottad, neked nem jött be oke, de, hogy jön a sztorihoz? Remelem nem ezzel akarod alá támasztani, hogy ez nem csak pletyka, mert ez magában nem jelent semmit. Szállj ki a húgod életéből! Ha átverik, megcsaljak, hazudnak neki oké, én is azt mondom meséld el, meg akkor is csak óvatosan, nehogy te is ellenség legyél de ezt???

Meg amúgy is, h a középsulis sztoriból minden betű igaz, akkor is ez kit érdekel és miben határozza meg a további felnőtt életet? Ilyenkor az ember próbálgatja szárnyait, keresi önmagát.

Inkább ilyenkor mint később. Az egészséges tinédzserkor amúgy is erők szól, lázadjon az ember aztán majd ráér utána megkomolyodni.

2020. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
81%

Kb 3 mondattal elintézném

Na hát a Béluska veled? Elég nagy szoknyapecér volt anno, remélem nem szórakozik veled vagy letépem a farkát hugi

2020. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan, az a jóképű felnőtt férfi, aki nem később kupálódott ki, hanem már kamaszként is jóképű volt, tizenévesen annyi lányt dugott meg amennyit csak tudott. Ezt mondjuk a húszas évei közepén elég durva felhozni.
2020. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
87%

Bennem csak egy kérdés merült fel.


Honnan tudod hogy a hugin nem ment már át 2 város?

2020. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ne zavarjon hogy a húgod 18 éves és nagykorú, szóval se neked,sem a szüleidnek nincs beleszólása abba hogy kivel van hiába akarsz köpni a szülőknek. Ez az egyik. A másik meg hogy csak a feszültséget generálod a húgod meg a szülők között.

Mondjuk nekem is elég kamunak hangzik..

2020. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!