Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők, akiket elhagyott az...

Nők, akiket elhagyott az apjuk kiskorukban. Nektek is nehéz sokszor a párválasztás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, engem 3 éves koromban hagyott el apukám és bár beszélő viszonyban vagyunk, sosem számíthattam rá. Eddig nem éreztem ennek a hátrányát a kapcsolataimra nézve, de sajnos azt veszem észre, hogy egy kapcsolatban egy idő után mindig elkezdek szorongani, túlagyalom, hogy vajon szeret-e, felveszek egy rideg magatartást és ahelyett, hogy átadnám magam a kapcsolatnak, beijedek. Nem tudom, hogy kéne viselkedni a férfiakkal, hogy szeressenek és egy idő után elüldözöm a fiúkat ezzel a távolságtartással. Persze nem erre hárítom a gondomat, de valahol azt érzem, hogy ennek is köze van hozzá. Van itt olyan, aki szintén hasonlót élt át?
2020. nov. 28. 14:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%
15! Megszolitottál, 14 vok. Nem, nem volt alkoholista család. Semmiféle tökéletes családképet nem festettem le és nem oktattam ki senkit! Nem irtam sem többet sem kevesebbet, csak azt, hogy nem egyszerü a párválasztás, föleg annak aki egy társat szeretne élete végéig. Ezernyi élethelyzet, ezernyi nehézség. Ezt fenntartom dorgálásod ellenére is. Az meg, hogy te mi olyasmit értesz bele amiröl szo sem volt az a te szövegértésedet (pontosabban szöveg nem értésedet) jellemzi inkább. A stilusod meg tipikus gyülölködö proli!
2020. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
10%

20-as, ma a gyerekek nagy része apa nélkül nő fel, mégis sokaknak van normális párkapcsolata.


Sőt, nézd meg a mai 50-60 évesek generációját, nekik még együtt voltak a szüleik, nagy részük mégis elvált. Pedig ott volt az apa.

2020. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
92%
4 éves koromban váltak el. Lehet, fogyi vagyok, de nekem nincsenek emlékeim erről, sem az azt megelőző időszakról. Aztán hogy ez ártott-e a legtöbbet vagy az utána következő rövid 2. házassága édesanyámnak egy diagnosztizált (és leszázalékolt) pszichés beteggel, majd a 10 éves korom óta tartó élettársi kapcsolata egy nem diagnosztizált, de vélhetően nárcisztikus, hímsoviniszta, verbális és érzelmi bántalmazó férfival, ki tudja. Csak az biztos, hogy kötődés- és kapcsolatképtelen lettem. Mindig egyedülálló voltam, és már biztosan az is maradok.
2020. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Engem nem elhagyott ugyan, hanem csak nem viselkedik úgy mint aki valóban egy apa. Nekem alapból a férfiakkal nehezebb a kapcsolatom, és mindig csodálkozok, hogy egyik sem olyan idegbeteg, mint az apám
2020. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%
Nekem soha nem volt jelen az életemben apám, és én is hasonlóan viszonyulok a férfiakhoz mint te. Amikor elkezd komolyabbra fordulni, meghátrálok. 21L
2020. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kommenteltem mar. Az en eletemben szinte sose volt senki a faterom. Nevetvaltoztattam. Jol erzem magam. De sosem ertettem miert nehez masoknak akiket az anyukajuk nevelt fel (vagy anyu es nevelo apuka) hogy nekik nehez a kapcsolatuk a ferfiakkal.


Barmikor tudtam volna falni a korombeli fiukat. Konnyen. Aztan ramtalalt a szerelem es jol vagyok. Mi ez hogy ennyi no aki apa nelkul nott fel mint pl en is, hogy ok nem boldogulnak. Erdekes en nem fogtam erre sosem ha bena lennek es onbizalomhianyom lenne. Sosem volt. Nem kell altalanositanotok h jaj de szornyu mert biztos amiatt vagyok ilyen hogy xyxyxyxyx... Komolyan mar. Anno valaki majdnem elkezdett sajnalni h de rossz lehetett..a vegen o sirt mert szembesitettem vele milyen mergezo apa mellett sanyarult felnoni a lany. Nem attol leszel sikeres a pasizasban vagy sikertelen hogy apu ott van e.


Nekem nem volt es milyen jo.


Nezzetek a jo oldalat. Nem sertegetett titeket sem. Nem szolt bele a dolgaitokba. Nem vert titeket sem. Stb :)


Okokat keresni konnyu hogy a sexy asztalos Pista miert nem akar veletek meginni egy jo forro.. kavet. Vagy a villamoson mikor leesett a ridikül akkor az az iszonyu helyes jol oltozott szep mosolyu fiatal pasi miert nem ment oda megkerdezni segitsen e felvenni. Vagy a postanal a fobejaraton miert nem engedett maga ele a csődör de oltony moge bujt dr.sexy bomba Árpi. Es meg sorolhatnam.


A NŐ nem ettol veszik el vagy jon elo hogy a fater ott volt e. Ram semmi rossz hatassal sem volt. Imadtam minden percet a gyerekkoromnak. Es az anyai csaladomnak.

2020. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát azért ez számomra nem ilyen egyszerű, mint amit leírsz. Szép, vonzó nőnek tartanak a férfiak, sok visszajelzést kapok naponta..ezzel nincs gondom, meg a nőiességem megélésével sem.

Egy kapcsolatban lenni hosszútávon, megbízni a férfiben, ezzel inkább.

2020. nov. 30. 16:51
 28/31 anonim ***** válasza:
62%
26, most írjam le újra a 20-as választ?
2020. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
49%

26 vagyok es mivel rengeteg koztuk en is (!!) + sok mas nonek-apa nelkuli felnoves utan SIKERULT tartos jo kapcsolatban lennie vele kozel azonos koru ferfival igy biztosan kijelentheto hogy NEM azon mulik hogy mukodik e a kapcsolat!!


Lehet h ratok volt hatassal. Ram nem. Es nem volt ott se neveloapu se "apu". Anyu parja nem akart apaskodni es nem is engedtem. Nekem jo volt ez. Es sosem volt gondom emiatt.


Rafogtatok erre igy mar van bunbak is amiert nem megy a tartos parkapcsolat. Ennyi.


Ettol meg sexy Pista nem fog elhivni kavezni. Es ha elhiv akkor se maradtok egyutt mivel elrinyaljatok az egeszet.

2020. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%

29-es, neked hányszor kell ugyanazt leírni?

attól még, hogy rád nem volt hatással, másra igen, kérdezz meg erről egy pszichológust, ha nem hiszed el

de ezek szerint te jobban tudod bármelyik szakmabelinél, nem is értem, miért nem te állsz egy egyetemi doktor helyében! :D

2020. dec. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!