Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a saját fürdőt...

Megengednétek a saját fürdőt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Költözni fogunk, építünk egy házat, de tervek még nincsenek. De úgy tervezik a szüleim, hogy 3-4 fürdőszoba lesz benne.


Nekem már elegem van abból, hogy mindenki egy helyre akar menni WC-re, amikor 3 van a házban. Benyitogatnak, amikor fürdök, elsétálnak a fürdőszoba előtt, amikor bent vagyok és lekapcsolják a villanyt, bejönnek WC-re, amikor fürdök. Ezek megoldódnának, ha saját fürdőszobám lenne.


Ha úgyis 3-4 fürdőszoba lesz, akkor nagy kérés, hogy az egyik az én szobámból nyíljon? Nem használnék több vizet, mert gyakorlatilag mindegy, hogy melyik fürdőszobában használom el azt a mennyiséget. Ti EBBEN AZ ESETBEN megengednétek?



2020. dec. 11. 19:49
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem csak egyet használunk, csak az az egy mindenkinek a kedvence és ha teheti odamegy. Amúgy használjuk mindhármat, csak az egyiket nagyon ritkán. Ha a következő házban 3-4 lesz, akkor én is szeretném elkerülni ezt, de úgyis az lenne, hogy mindenki egybe akar majd menni. Ha mindenki sajátot kapna akkor nem lenne ilyen.
2020. dec. 14. 17:47
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Persze, simán, legalább ha 18 évesen mész a házból, a helyedre fogadott albérlővel nem kell közös fürdő. Szerintem saját bejáratot is kérj, az még hasznosabb. :)
2020. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, mennyi pénzbe kerül +10-20 négyzetméter fürdőszoba? 13 évesen tisztában lehetnél annyira a pénzzel, hogy tudod, ennél ezerszer értelmesebb dolgokra is el lehet költeni 5-10 milliót.

Bőven elég a zár+belső kapcsoló kombó.

2020. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%

33


"úgy tervezik a szüleim, hogy 3-4 fürdőszoba lesz benne."


Nem tudsz olvasni? Nem a pénzről van itt szó.

2020. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te nem ismerd a gyk népét? :D

Mindig a pénzre vezetik vissza a kérdést és ha ne talántán a Kérdező még fiatal és otthon lakik, akkor kivétel nélkül az lesz a megoldás, hogy kussoljon otthon és költözzön, ha nem tetszik. :D

2020. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

34


"de tervek még nincsenek"


Nem tudsz olvasni?

2020. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
72%
Mire ez a ház kész lesz addigra már az egyetemen is végezni fogsz
2020. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

36


Komolyan direkt kötekedsz? Ha valaki 3-4 fürdőszobát tervez, akkor van rá pénze, különben lenne egy darab amit megengedhet magának. De biztos poénból mondták, hogy ennyi lesz, mert amúgy kerti budi lesz és lavór. Nyilván ezt csak úgy csesztetésből írtad, ahelyett, hogy elismernéd, hogy nem bírsz vagy simán lusta vagy értelmezni egy 5 mondatos szöveget.

2020. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
16%

38


Hidd el, változni fog az még. Ha az én szüleim is olyan kéróban laknának, mint amilyet terveztek, akkor hazaköltöznék a kacsalábon forgó palotába.

Szinte sosem az lett a vége, amit a legelején elterveztek, pedig nagyon nem 200 ezret keresnek.

2020. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
92%

39


A jelenlegi házukban is 3 fürdőszoba van. Szóval miért is adnák alább? Miért hinném el neked, random idegennek, aki a kérdezőt sem ismeri, hogy ez még változni fog? Lövésed sincs az anyagi helyzetükről, a kérdező által leírtakból véletlenül sem lehet ilyesmire következtetni. Ezek ilyen kitalációk, amiket írsz és semmi közük nincs a kérdéshez, offolsz, nincs igazad és nem vagy hajlandó beismerni.

2020. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!