Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a saját fürdőt...

Megengednétek a saját fürdőt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Költözni fogunk, építünk egy házat, de tervek még nincsenek. De úgy tervezik a szüleim, hogy 3-4 fürdőszoba lesz benne.


Nekem már elegem van abból, hogy mindenki egy helyre akar menni WC-re, amikor 3 van a házban. Benyitogatnak, amikor fürdök, elsétálnak a fürdőszoba előtt, amikor bent vagyok és lekapcsolják a villanyt, bejönnek WC-re, amikor fürdök. Ezek megoldódnának, ha saját fürdőszobám lenne.


Ha úgyis 3-4 fürdőszoba lesz, akkor nagy kérés, hogy az egyik az én szobámból nyíljon? Nem használnék több vizet, mert gyakorlatilag mindegy, hogy melyik fürdőszobában használom el azt a mennyiséget. Ti EBBEN AZ ESETBEN megengednétek?



2020. dec. 11. 19:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
#10 Mi zuhanyzás után mindig kinyitjuk a fürdőszobaablakot, becsukjuk az ajtaját, és akkor nem a hálóra jön a vízpára, hanem szépen kiszellőzik. Sosem penészedett sehol. Bár nálunk inkább száraz a levegő, párologtatót is használok.
2020. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%
Én megengedném, de úgyse rajtam múlik. Viszont megoldhatók az általad felsorolt problémák egyéb módokon is, pl. a villanykapcsoló a helyiségen belül legyen, illetve legyen zár szerelve az ajtóra.
2020. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A szellőzéssel nem hiszem, hogy lenne gond, mert nálunk alapból állandóan szellőztetve van minden fürdő és háló. Egy 11 éves öcsém van, szóval akár mindenkinek lehetne külön fürdője. A szüleim baja igazából az, hogy miért akarok “különcködni”.

2020. dec. 11. 20:43
 14/41 anonim ***** válasza:
37%

hát nagy bunkó a család..lekapcsolják a villanyt? Bemegy szarni-hugyozni miközben fürdesz?


Nincs zár az ajtón? A kapcsolót belülre kell helyeztetni oszt jónapot..


Érthetetlen, hogy miért kínlódsz..

2020. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
A szüleim nem fogják engedni, hogy bezárjuk, ez egy mánia náluk, mert “baleset történhet”. Meg amit még nem említettem, hogy az tény, hogy sokáig fürdök mindig, főleg hajmosásnál van egy óra simán. Meg minden hajszárítgatás, stb. És rengeteg fürdőszobai vackom van (hajápolók, sminkek, stb.), amiért meg ők panaszkodnak.
2020. dec. 11. 20:48
 16/41 anonim ***** válasza:
12%

Testi-lelki egészségedet figyelembe véve, az lenne a legjobb számodra, ha pár hónapig/évig a pecó udvarába járnál fürdőzni. Nem lene god, hogy kié, meg hogy párásodik/penészesedik-e/ és nyilván villámgyorsan elhúznád a fokhagyma valagad úgy +10 Fok alatt az udvarról.


Ha ennél többre/másra/különbre vágysz, akkor valósítsad meg a magad emberségéből.

2020. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem. Vagy te, van az öcséd és a szüleid. És lesz 4 fürdőszobátok. Akkor kinek??:D
2020. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%

Két gyerek van, tehát négytagú a család (nagyszülőkről nem volt említés).

Tehát 4 azaz négy embernek 3-4 fürdőszoba épül????

Minek????

2020. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Vendég gondolom vagy mindenki abba a fürdőszobába megy amibe sikerül. Nem értem én se.
2020. dec. 11. 21:59
 20/41 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem értem én se. Szerintem annak van a legtöbb értelme, ha mondjuk kétszintes a ház, a földszinten van egy közös fürdő, aztán az emeleten minden hálóhoz egy saját fürdő.

Négy fürdőszobának máshogy nincs is értelme. Pont az lenne a lényeg, hogy ne zavarjátok egymást, ezt úgy lehet a legjobban megoldani, ha mindenkinek saját van. És akkor tuti nincs az, hogy öcsi használja a wct és nem keféli ki maga után és neked kell...

2020. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!