Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a saját fürdőt...

Megengednétek a saját fürdőt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Költözni fogunk, építünk egy házat, de tervek még nincsenek. De úgy tervezik a szüleim, hogy 3-4 fürdőszoba lesz benne.


Nekem már elegem van abból, hogy mindenki egy helyre akar menni WC-re, amikor 3 van a házban. Benyitogatnak, amikor fürdök, elsétálnak a fürdőszoba előtt, amikor bent vagyok és lekapcsolják a villanyt, bejönnek WC-re, amikor fürdök. Ezek megoldódnának, ha saját fürdőszobám lenne.


Ha úgyis 3-4 fürdőszoba lesz, akkor nagy kérés, hogy az egyik az én szobámból nyíljon? Nem használnék több vizet, mert gyakorlatilag mindegy, hogy melyik fürdőszobában használom el azt a mennyiséget. Ti EBBEN AZ ESETBEN megengednétek?



2020. dec. 11. 19:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%

"Költözni fogunk, építünk egy házat, de tervek még nincsenek."



Óóó drágám, mire ebből költözhető ház lesz, te már régen egyetemre fogsz járni az ország másik végében:D

2020. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen normális kérés, hogy az egyik, egyszemélyes a te szobádból nyíljon.

3-4 év, felnőtt leszel. Most is serdülőként jogod van ahhoz,

hogy ne zavarjanak a fürdőszobában. WC-t is kérnék bele.

2020. dec. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
54%
Ha takarítja akkor igen
2020. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%
Ez meg nagyon az almodozasok szintjen van.Ha egyszer valoban elkeszulnek a tervek,akkor megnezheted a tervrajzon,hova terveztek azt a 3-4 furdoszobat,addig pedig beszelgetes kozben minel tobbszor hozd fel nekik,ervekkel alatamasztva,miert lenne jo a kulon furdoszoba.Egyebkent nem ertem,miert kell ilyesmi miatt harcot vivni a sajat csaladunkkal?Ha mar egyszer van akarat,penz,elkepzeles az epitkezeshez,miert nem lehet minden csaladtag (nem tul elszallt)igenyet figyelembe veve kialakitani a leendo uj otthonunkat?Nem az lenne a cel,hogy a csaladunk eletvitelet,szokasait ismerve,sajat magunkra szabjuk a hazat?Ahol van penz egy akkora hazra ahol tobb furdoszoba is kialakitasra kerul,de mindenki csak egy elott all sorba reggelente,ott nem a csaladnak epitkeztek,hanem a rokonok,vagy ismerosok pukkasztasara.
2020. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
57%
Az hogy a te szobából nyíljon nem túl praktikus de ha ennyi fürdőtök lesz az egyik úgyis a tied lesz
2020. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
97%
Simán, ha olyan a ház beosztása, és ezáltal megvalósítható, na meg olyan a költségvetés, én eleve úgy is terveznék, hogy ha nem is komplett fürdő, de legalább egy zuhany legyen, persze + egy vécé, főként amiatt az indok miatt, hogy reggel vagy este ne kelljen egymáson átmászkálni.
2020. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
39%
Most nem azért de egy hatalmas rezindenciának van ennyi fürdője. Szerintem lesz 1 Kádas full fürdő, egy kisebb zuhanzófülkés és pluszban egy szóló WC. Negyedik vízes helység meg max a konyha
2020. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem, 2 zuhanyzós és 1 vagy 2 kádas. Megkérdeztem, 2 vagy 3 nekünk, 1 vendégnek. Mellesleg most is 3 fürdőnk van, de nincs enyém-tiéd, mindenki mindig egybe akar menni, mert az van közel és zuhanyzós, az öcsém megy állandóan a kádasban, a harmadik alig van használva. Ha költözünk és 4 lesz, gyakorlatilag mindenki kaphatna egy sajátot + egy vendég. Sz
2020. dec. 14. 16:36
 29/41 A kérdező kommentje:

*véletlen elküldtem

Szóval a szüleim mániája, hogy minden legyen közös, nincs különcködés. Több értelme lenne mindenkinek egy saját, mint az, hogy olyan legyen, mint most és mindenki egy fürdőbe akarjon menni.

2020. dec. 14. 16:41
 30/41 anonim ***** válasza:
8%
De minek 3 meg 4 fürdő ha csak 1et használtok?
2020. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!