Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
72%
én ki szeretném tiltani a konzervatívokat... takarodjanak valami rezervátumba, ott a helyük
2021. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
95%
Mi a baj vele és hogy jön a témához az "erős, felnőtt, önálló nő"? Te egy élet- és döntésképtelen nyomorultat akarsz? Ennek nincs köze se a liberalizmushoz, de a konzervativizmushoz se. Csak offolod a témát ész nélkül...
2021. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 42 evesen volt abortuszom. Az életkörülményeim miatt nem tudtam megtartani. Csak a férjem tudott róla ,senki más. Anyámmal nincs normális kapcsolatom, sosem tudtunk normálisan beszélgetni.

Valószínűleg az én anyám erre a kérdésre nem igazán válaszolna semmit, az en dolgomon kívül. Én, ha a lányomról derülne ki, szomorú lennék, mert akkor ugyan olyan szar anya vagyok, mint az én anyám. És mai napig küzdök azért, hogy le legyek olyan...

2021. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim válasza:
17%
Szerintem minden jogod megvan a kiborulásra és jobb lett volna ha tudsz róla természetesen. Viszont az ő teste. Abba viszont senkinek nincs beleszólása persze feltéve ha nem kiskorú volt mikor történt. De gondolom bem mert azt nem tudta volna amugy sem magába elintézni. De ha ő így döntött és most jutott el odáig hogy úgyérzi hogy elmondja akkor támogasd mert ha nem vigyázz mert nem biztos hogy a következőt is el akarja majd mondani. Lássa rajtad hogy támogatod mert lehet azért nem merte elmondani. Félt hogy fogsz reagálni.
2021. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
8%
Én idős férfiként csak egyet tudok, amikor az egyetemre járó 20 éves fiam és barátnője abortuszt csináltattak, én nagyon szomorú voltam. Velem persze nem tudatták, csak a feleségemtől tudtam meg. A mai napig szomorú vagyok, mert én nagyon szeretem a gyerekeket (anyaszívű apa és nagyapa vagyok) és anyagilag sem álltunk úgy, hogy ne tudtuk volna felnevelni. Ma már 27-28 éves lenne. Most van ugyan egy 13 éves unokám (műs anyától), de ma is elfacsarodik a szívem, ha a meg nem születettre gondolok.
2021. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a "műs" anya?
2021. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom "más" anya lenne, csak félregépelt.
2021. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
69%
mi törtétn veletek azota kérdező: mréges lennék haarudnék lányomra,de elfogadnám elebszégletnék veled
2021. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban írtam ki, mert érdekelt hogy mi az emberek véleménye erről. Jelenleg nincsen gyerekem. 31/N
2022. márc. 19. 16:01
 100/129 anonim válasza:
96%
Magánügy. Ilyet minek elmondani.. ha meg elakarod,elmondod. Ha nem, hát amúgy sincs senkinek köze hozzá.
2022. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!