Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
82%
#44 "43 úgy érted fontosabb hogy bármikor szexelhessen?" - azt nem tudom, hogy a #43-as hogy érti, de szerintem IGEN, az is fontosabb. Nem rendeljük alá a saját életünket semmiféle "becsusszant babácskának", se semmiféle valláserkölcsnek.
2020. dec. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom akik ennyire abortuszellenesek azok simán like-olják vagy ❤️-ezik Novák Katalin új videóját.
2020. dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
6%
51 hát ez elég sivár materialista felfogás.
2020. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, nekem pont megfelel, lévén materialista (ateista) vagyok. Szerintem meg az lenne hihetetlenül sivár, ha felnőtt koromban is más akarná megmondani, hogy mi a helyes, és mi nem az. A parancsolatok alatt senyvedést meghagyom az ehhez elég mazochistáknak, szolgalelkületűeknek...:)
2020. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
92%
#52, erre gondolsz? "Egy nő dönthet szabadon, egy nő megélheti a kiteljesedést sokgyermekes anyaként úgy, hogy „csak” a családjának él. „A döntés a mi kezünkben van” – emeli ki a miniszter." - csak azt felejtette hozzátenni Novák Katalin, hogy ez csak akkor igaz, ha a nő előzőleg talál egy olyan balekot, aki finanszírozza neki a "csak a családjának élést"...
2020. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő szexelni akar, akkor igenis az, hogy szexelhessen. Meg dolgozhasson, meg tanulhasson, meg azt csinálhasson a saját életével amit csak akar.

Egy pár hetes zigóta még nem élet.

Az akarata ellenére bármit is rákényszeríteni valakire az gyakorlatilag az alapvető emberi jogainak megsértése.

Ha megszületne az a gyerek, azzal két életet teszel tönkre. Az anyáét is, meg a gyerekét is, mert úgy kell felnőnie, hogy a saját anyja gyűlöli. Vagy olyan körülmények közé szület, ahol szenvednie kell. Ti abortuszellenesek csak addig törődtök az élettel, amíg meg nem születik. Hogy utána mi lesz vele, azt már teljesen lexarjátok. Gusztustalanak vagytok.

2020. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
93%
"Ha megszületne az a gyerek, azzal két életet teszel tönkre. Az anyáét is, meg a gyerekét is" - MINIMUM két életet, esetenként sokkal többet...a párjáét, az esetleg már meglévő gyerek(ek)ét, adott esetben a szüleiét, stb...
2020. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
9%

Nem, én nem addig torodok a gyerekkel míg meg nem születik. Én addig törődok vele, hogy ne szexeljen össze vissza ha nem tudja vállalni a kovetkezmenyt.

De szerintetek a legfontosabb érték az élvezetek osztonszintu kielese, és sanyaru szenvedes minden aldozat amikor ezt el kell halasztani. Meg sem érdemes születni, ha nem élvezet vár ránk.

2020. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim válasza:
89%

Ha valaki abortusz ellenes, akkor csinálja. De ne erőszakoskodjon azzal szemben, aki viszont elfogadja ezt a módszert.

Undorító és primitív módon viselkedtek, erőltetitek a szentbeszédet, hogy "megölitek a gyereket, gyilkosok vagytok, embertelenek, szüljetek és adjátok akkor örökbe stb."

Hányni tudnék tőletek, ha személyesen okoskodna így nekem valaki, tuti betakarnám egy kellemes pofonnal.

Drága ellenzők, akkor nyomjatok jó sok gyermeket a világra, majd támogat titeket a kormány (gondolom elhittétek a sok beetetést a kedvezményekről) 😂

Vagy esetleg kifogtatok magatok mellé egy pénzes aput, aki életetek végéig pumpálja nektek a lóvét és boldogan éltek, nulla munkával? 😂

Szegény gyereket sajnálom csak ilyen esetben, mert ez így nem jó élet neki. A másik véglet sem, amikor anyuka-apuka szegény mint a templom egere de a gyerek az kell, meg még egy, és még egy... Itt meg majd ki segít, Isten? 😂 Vagy élősködtök a nagyszülőkön?

A nagyságos abortusz elleneseknek kívánom, hogy valósítsák meg a szentbeszédjüket mondjuk úgy, hogy elhagyja őket a férfi aki gyermek apja, és egyedül nem mész semmire mert nem élnek már a nagyszülők, senki nem tud segíteni ha szarban vagy... vagy ha robotként dolgozol egy gyárban a pároddal együtt, hogy élni tudjatok, de míg te gyesen vagy a gyerekkel a pasid havi fizetése nem fedezi 1 fő életét sem, nemhogy a szülőkét+gyerek(ek)ét+az albérletetek árát...

Az milyen opció, hogy legalább szülj és add örökbe? A legocsmányabb megoldás ez, és ti ezt is támogatjátok! Na ez az, amikor a saját gyereked eldobod és ennél képmutatóbb dolog nincs!

Agymosottak vagytok 😂

2020. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
87%
#58 " Én addig törődok vele, hogy ne szexeljen össze vissza ha nem tudja vállalni a kovetkezmenyt." - na az ilyen szülőktől óvjon meg a jósors minden gyereket. Akik gátlás nélkül ráerőszakolnák a saját gondolkodásukat és értékrendjüket...
2020. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!