Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
 81/129 anonim ***** válasza:
89%
#80, ez szerencsére nem nevelés kérdése... engem is a teljesen másra próbáltak nevelni, ami a saját értékrendem... így aztán definitív (és csöppet sem könnyes:)) búcsút vettem a nevelni akaróktól... mert a saját életem kicsit többet ér, mint hogy az ő agybajaiknak akarjak megfelelni.
2021. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, mivel felnőtt ember, az ő döntése.


Az viszont hihetetlen, hogy a gyilkosozó gyökereket nem bannolják ki a francba.

2021. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon bizalmi kapcsolatban vagyok anyámmal, de még az apai nagyszüleimmel is (amíg éltek) mindent megbeszéltem. Nem kényszerből, nem azért, mert ők ezt elvárták vagy valami, egyszerűen ilyen volt a kapcsolatunk ösztönösen. Én ilyen légkörben nőttem fel, nálam az érzelmek és egyéb történések felvállalása a természetes, így nekem rosszulesne, ha a gyerekem nem szólt volna. Normális gondolkodású, felvilágosult, nem tabusító családom van, így könnyebb volt, hogy voltak emberek, akiktől kérdezhettem mindig, kérhettem tanácsokat, vagy csak kiönthettem a lelkem.
2021. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 anonim ***** válasza:
87%

Az osszes ilyen jellegu kerdes alatt ugyanaz a ket szerencsetlen vitatkozik? XD :D :D


A kerdesre valaszolva. Nekem rosszul esne, hogy nem meselte el akkor amikor tortent es keszult ra. Termeszetesen elfogadnam a donteset. Csak ebbol kiderul, hogy a szoban forgo szemely nincs bizalmi kapcsolatban a szuleivel vagy csak ennyire zarkozott tipus.

2021. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 anonim ***** válasza:
95%

Biztosan elgondolkoznék, hogy elrontottam-e valamit, vagy miért nem mondta el, de haragudni nem haragudnék.

"A mé nem adta örökbe" tábornak üzenem, hogy halmokban állnak szerencsétlen gyerekek az otthonokban, mert a legtöbb ember a teljesen egészséges és/vagy fehér gyereket akarják csak.

Ha esetleg a kérdező roma, vagy valamiféle fogyatékossággal születik a gyerek, akkor szinte biztos, hogy egész gyermekkorát ott fogja tölteni.

2021. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
16%

85os az otthonokban olyan gyerekek vannak akikrol nem mondtak le szuleteskor! Akirol lemondanak az kerulhet nagy esellyel csaladba!

Mellesleg roma nevelo szulok is vannak akik nagy reszt roma gyerekeket nevelnek..

2021. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
0%
Az a hihetetlen inkabb, hogy ezt a sok libsi gyokeret nem tiltjak ki innen (igen, titeket, akik tamogatjatok az “eros, felnott, onallo” not).
2021. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
95%
#87, miért tiltanák ki?.... csak az európai liberális internacionálé egykori elnökhelyettese pártjában szitokszó a liberalizmus...
2021. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 anonim ***** válasza:
9%
Meg minden értelmes, konzervatív helyen. Szánalmas a gondolkodásmódotok.
2021. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 anonim ***** válasza:
95%
#89 nézőpont kérdése... én spec a konzervativizmussal meg a vallásokkal nem jövök ki jól, mégsem akarom kitiltani sehonnan... max a saját otthonomból:)
2021. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!