Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
97%
Az egy szóval sem lett állítva hogy 36ezerből minden egyes eset baleset, de azért van benne az is,hidd el...
2020. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
96%
*30ezer,bocsánat
2020. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
90%

Ne helyezzünk már egy még nem létező hipotetikus életet egy már meglévő élet fölé. Az anya élete és jóléte sokkal fontosabb.

A kérdésre válaszolva: kicsit szomorú lennék, hogy ezek szerint nem voltam elég elfogadó szülője, de egyébként ez teljesen az ő magánügye. Megköszönném, hogy végülis elmondta és megtisztelt a bizalmával.

2020. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 anonim ***** válasza:
10%
43 úgy érted fontosabb hogy bármikor szexelhessen?
2020. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 anonim ***** válasza:
91%

8-as:

A te esetedben minden normális lány eltitkolja az abortuszt. De hogy később se mondaná el, az tuti...

2020. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
92%
Olvasva ott a bőszen abortuszellenes hölgyet/urat, azt hiszem, jobban teszi a gyereke, ha minél hamarabb messze elkerüli örökre a kedves "szülőt". Az ilyen ember ne merje magát szülőnek nevezni, akinek csak addig fontos a gyerek, amíg megszületik (egy darabbal több legyen, ugye...?) de hogy aztán testileg és lelkileg mi van VELE, mit érez, mi a szuverén véleménye - na az nem érdekli.
2020. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 anonim ***** válasza:
5%

46 ezeket mikor álmodtad? vagy magadból indulsz ki?

Mondd meg, úgy őszintén, miért kellene elfogadni, támogatni bárkinek is egy gyilkost?

2020. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 anonim ***** válasza:
5%
A csecsemő nem tudja eldönteni, hogy meghaljon-e. Ha az ember abortuszt hajt vègre akkor meghal. Te örülnél-e neki ha megkötöznének, beragasztanák a szádat és megkéselnének? Bocs, nem! Darabokra szaggatnának? Szerintem nem. Megszüli, örökbeadja. Ez a helyes. Az abortusz egy borzalmas dolog. Vettem részt rajta, abba is hagytam. Nem, ez az igazság. De ha egyben szedik ki a gyereket az sem szebb látvány. Még mindig van esélye élni ha megszülik. Te, TE viszont képtelen vagy megérteni egy ilyet és az elbutított agyaddal még támogatod is. Lepontozod a helyesen beszélő/író személyeket, mert többre nem vagy képes, aztán pedig begubózol meseország szivárványpalotájának legnagyobb szobájába, legapróbb sarokba! Ez mindazokra érvényes akik hasonlóképp gondolkodnak mint 17 és a többi!
2020. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 anonim ***** válasza:
2%
43 egy szülő áldozza életèt a gyermeke jövőjéért, nem számít kitől van.
2020. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 anonim ***** válasza:
92%

#49, na egy ilyen felfogású "társat" 3 secundum alatt tennék lapátra... mert vele szemben én nem vagyok önsorsrontó mazo... se valláskárosult agyhalott, hogy magam fölé rendeljek egy embriót...


Kérdező "Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?" - lévén ez az ő (meg a párja) döntése, a világon semmit se szólnék. Magamban meg örömmel konstatálnám, hogy ő se önsorsrontó vagy épp vallássérült, hanem tisztában van a saját és párja élete értékével. Igazándiból akkor haragudnék a lányomra, ha a párja akarata ellenére megszülne egy nem kettőjük által kívánt és várt gyereket. Vagy ha bedölne az ilyen "addörökbeee" bégetésnek.

2020. dec. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!