Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámat szétveri az ideg...

Apámat szétveri az ideg miattam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apám kb 3 hónapja kitalálta, hogy egy apa-fia vállalkozást akar indítani 70 éves korára. Nem nagyon volt beleszólásom mert minden jót mondott róla, hogy nagyon kevés melóval megússzuk, légyszilégyszilégyszi, ha szeretsz akkor elvállalod, meg hát egy egyszerű dolognak is hitte. Nem részletezném, hogy mit, de egy home office vállalkozást. Azt hitte, hipp-hopp megleszünk vele és megszedjük vele magunkat mint állat. Jelenleg van 1000 ft bevételünk a dologból, de kiadásunk jelenleg 150000 forintnál tart (KATA + minden más kiadás). Igazából azon cseszi fel magát, hogy 99%-ban ő dolgozik, megszakad, éjjel-nappal dolgozik, konkrétan feleslegesen. Én pedig magamtól max 1%-ot tudtam belenyújtani egyetemista létemre, egyszerűen nem volt lelki erőm semmit sem csinálni, főleg nem ZH és vizsgaidőszakokban. Minden alkalommal, amikor beszélgetünk (nem élünk együtt, telefonon és videochaten beszélgetünk), már üvöltözik velem erről, hogy sehol nem tartunk. Én pedig lelkileg teljesen kivagyok merülve, sírógörcsöm van az egésztől, vannak hetek, amikor elvesz minden napomból 4 órát, már az elejétől rühelltem ezt az egészet. Sík ideg, de én meg teljesen háborútépázott hulla vagyok a suli miatt. Holnap megyek fel hozzá, mert felparancsolt magához most 1-2 hétig. Mihhez kezdjek? 21/f

2021. jan. 12. 23:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Van ám ilyen, nekem apám-anyám-nagyszüleim bolondok. De van, amelyik jóindulatú bolond. Az a lényeg, legyen pénzed, dolgozz, attól fogva nem dirigálhatnak. Bár amilyen szerencsétlen te vagy, egész életedben utána meg a főnökeidre fogsz itt panaszkodni. Nincsen benned erő.
2021. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit sajnos...
2021. jan. 13. 00:56
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
faterodat meg ejtsd, ennyi idősen lágyul az agy, te meg szeretetből becsatlakoztál a mániás hülyeségébe. Helytelen. Lehúz csak. Milyen tárgyból vagy viszonylag jó? Korrepetálhatnál abból kiscsávókat, eljárós tanárként. Csináltam én is egyetemistaként. Persze ha nincs dolgozhatnékod, akkor nem is méc semmire.
2021. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benned erő, meg túl szelíd vagy, a kiskölykökkel való foglalkozás nagyon bejöhet. Aranyosak, nem olyan eszelősek, mint a húgod. Jó velük foglalkozni, ha rendes vagy velük, viszonozzák. A matek sokaknak rosszul megy, nagy az igény korrepetítorra, meg ne bukjon a gyerek.
2021. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hete már szenvedtél itt miatta.
2021. jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
2021. jan. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ujra kiirni?! Beszeljetek meg!
2021. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
97%
A városod Facebook-oldalához csatlakozz, és írd ki, hogy kisiskolásokat, középiskolásokat matematikából korrepetálsz online, vagy házhoz mész. Úgy látom, a legalacsonyabb ár 3000.- Ft/45 perc. Ezzel érdemes kezdeni, mert még nincs gyakorlatod (azt ne valld be). Valami számítástechnikai egyetemre jársz, nem igaz, hogy általános vagy középiskolás szinttel nem boldogulnál. Megveszed az annak az évnek megfelelő tankönyvet a netről rendelve, hogy lásd, mit tanulnak azon az évfolyamon. Lehet ám ezzel jó kis pénzre szert tenni, nem úgy, mint az öreg papa fantazmagóriáival. Nekem sok esetben (nem matekkal) azzal teltek az órák, hogy együtt megcsináltuk a leckét, hogy értse a gyerek.
2021. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak minden hétköznap egyetlen órát vesznek, már megvan a havi 60 ezred.
2021. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
96%

Már az előző kérdésednél is megmondtuk, hogy mit tegyél, meg mit ne.


Pl állj a sarkadra.

2021. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!