Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti kevesellnétek ha a...

Szülők! Ti kevesellnétek ha a gyermeketek csupán évi 1-2 millió forinttal segítene benneteket, miközben Ő évi 60-70 millió forintnak megfelelő összeget keres külföldön?

Figyelt kérdés

Ez az összeg külföldön is átlag felettinek számít, ott ahol él a gyerek, de messze nem annyival mint Magyarországon... Az ingatlan/albérlet árak is jóval magasabbak ott ahol a gyerek él... Persze ettőlmég az a 2 millió forint így is az éves keresetének csupán 3 százaléka.


A szülők pedig nélkülöznek... Nagy a hiteltartozás és kevés a fizetés/nyugdíj.


Kiváncsi vagyok róla, hogy mi erről a szituációról a véleményetek, mint szülők mit gondoltok erről...


Az lenne a helyes, hogyha a gyerek több pénzt küldene a szüleinek?



2021. márc. 11. 03:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
85%
Ez már megint a szokásos kirakok egy troll kérdést, hagy vesződjenek a válaszolók, ebből pedig veszekvés lesz, választörléssel fűszerezve.
2021. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
84%
Jól beszoptatok a mesés 70 milliós fizut :D egyre gazabb ez az oldal.....
2021. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
86%
Valaki nagyon unatkozott hajnali 3:37- kor
2021. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
88%
Biztos az akinek ilyen tájt ugatba szomszéd kutya
2021. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként valóban lehet ennyit keresni alkalmazottként is Szilicium völgyben, vagy Svájcban bármelyik tech óriásnál.

De ez bruttó!

De amúgy sokan a vállakozóra azt hiszik, hogy neki a bevétele a keresete.

2021. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
93%

Svajcban havi 4-5 millio 2-3 het alatt, egy bizonyos szakmaval konnyen megkeresheto. Es ez nem tulzas. Persze egy plasztikai sebesz is megkeres ennyit siman.


Kerdezo, en nem keveselnem, es oszinten en is szegyelnem,ha a gyerekem egyaltalan penzt adna nekem es az apjanak. Teljesen mindegy, hogy mennyit. Szegyelnek raszorulni.

2021. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
73%

Gumicsont...???

Kitalált sztori?

2021. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
90%

100% KAMU!


A kérdező pedig a fotelben hátradőlve röhög magában...

Nem kis baj lehet nála a toronyban!

2021. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Nem kamu!

Az a akiről szó van nem én vagyok és ezt sehol sem írtam, hogy én lennék!


Viszont elég közelről ismerem Őket!


A gyerek Tajvanon vezető software engineer, brit diplomával és magas szintű mandarin nyelvtudással!

Viszont van barátnője és ha ott akar valaha venni lakást, akkor is évekig félre kéne tennie minden pénzét, annyira magasak az ingatlanárak...


És vannak olyan munkatársai, akik ennek közel kétszeresét keresik, tehát valószínűleg nincs benne a top 1 százalékban... (biztos hogy nincs, ott dollár milliárdosok vannak, még Magyarországon is. Ezzel az éves fizetéssel még a 3X kisebb lélekszámú Magyarország felső 10 százalékában sincs az ember)


A szülők pedig nem igazán tudnak bánni a pénzzel.

Apuka évekig feketén szakmunkás volt, ezért nagyon kevés a nyugdíja, anyuka meg még dolgozik de minimálbéres és lehet hogy nem is lesz meg a nyugdíjhoz szükséges 20 év munkaviszonya, mire már nem tud dolgozni... Hitelt még akkor vettek fel amikor a gyerek is otthon élt, jelzálogot, de még mindig nem fizették vissza, pedig nem volt olyan rengeteg, csak voltak elmaradásaik is.

2021. márc. 11. 12:43
 40/48 anonim ***** válasza:
52%
39: kicsit korai még az időpont az Esti meséhez... :-DDDDD
2021. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!