Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves “férfi” miért csinálja...

32 éves “férfi” miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 32 évesen az anyjával él, dolgozik de ettől függetlenül elfogad pénzt a szüleitől ruhákra, utazásra, és jóformán rendszeres zsebpénzt kap (20 ezret). Anyuciiinak és apuciiinak szólítja a szüleit.


Ez csak nekem sok és fura? Lány létemre nem hívom így őket..

A pénzes téma is zavar.



2021. márc. 20. 01:01
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem meleg. Csak ilyen anyuci pici fia típus lehet akkor valószínűleg. Nem ismertem még soha ilyen személyt ezért nekem ez új. Illetve ahány ház annyi szokás, nevelés stb ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon ez normális-e?! Tényleg ezen kívül semmi bajom nem lenne vele, viszont nekem ez sok és lehet tényleg hagyom inkább. Nem olyan egetrengető problémák végülis de tényleg hányni tudnék (sosem éreztem még ilyet másnál vagy más téma kapcsán) amikor ilyet ír vagy mond meg amikor cukiskodik a szülőkkel. A szülei kedvesek egyébként nagyon.
2021. márc. 20. 01:41
 12/59 anonim ***** válasza:
76%
Te sem tudod mit akarsz... Ambivalens érzelmeket táplálsz iránta, hol jó, hol nem. Teljesen ellent mondasz magadnak. A lehetőség kulcsa a tiéd, a kapu zárva, kinyitod? Lehet még valakinek megváltoztatod az életét...
2021. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Ezt jól látod! De ennek csak ez az oka amit leírtam!
2021. márc. 20. 01:49
 14/59 anonim ***** válasza:
34%
Akkor beszélj vele! Megfutamodni könnyebb mindig... Egy pszichológus. :)
2021. márc. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
90%
Ha zavar, ne foglalkozz vele.
2021. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Még meggondolom. Van értelme ráerőszakolni hogy aztmondja anya és apa az anyuciii-apuciii helyett? Nem ezt szokta meg, nekem meg annyira nem fér bele. Hogyha mégegyszer meghallom lekaparom a falat. A családozást már jeleztem, hogy örültem volna ha többet tudunk kettesben is lenni. Mivel ugye még ismerkedünk, de több időt töltöttem már a családjával mint vele... A pénzhez meg semmi közöm végülis csak a szememben gázos. Nem a támogatás a probléma, hanem hogy értelmetlen hülyeségekre kapja a pénzt és rendszeresen felnőttként. Nem férfias. Ez a rész visszataszít. Ezért ambivalens amit iránta érzek. Lehet egy másik csajnak meg ezek a dolgok teljesen rendben vannak.
2021. márc. 20. 02:02
 17/59 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek sincs rendben. Ne akard megváltoztatni, senkit sem lehet. Ő ilyen gügyögő csíra. Az is marad. Értelmes ember nem jön össze olyannal, aki taszítja.
2021. márc. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
60%

Ha az anyja, apja megteheti, hogy adjon neki pénzt, akkor miért ne? Hát ki vagy te egyébként, hogy megmond, hogy egy apa vagy anya nem adhat a fiának pénzt, mert már 32 éves?


És, nem lehet az anyja meg az apja apuci meg anyuci? Aki felnő, annak kötelessége az édesanyját másképp szólítani?


Ne haragudj, de szerintem hagyd azt a fiút. Nem tűnsz egy értelmes, elfogadó, okos embernek, keress inkább magadhoz valót. Ő még pár évvel valszeg levan maradva, de ez a mai világban nem ritka. Az ilyen fiúknak olyan lányokra van szüksége, akik elfogadóak, és hajlandóak némi felzárkóztatás keretében megadni azt az érzelmi biztonságot, amivel képes leválni az anyjától. Nem tűnsz ilyen fajtának, fájdalmat pedig ne okozz neki, mert később még nehezebb lesz neki. Majd, ha képes vagy kinőni ezt a viselkedést (mert ez is csúnyán gyerekes egyébként), akkor. Addig viszont nézz a tükörbe, és mond meg, hogy miért zavar téged az, ha valaki anyucinak hívja az anyját, 32 kemény évesen.

2021. márc. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
73%
Ez a srác nem felnőtt, ergo nem alkalmas felnőtt kapcsolatra.
2021. márc. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
55%

Engem mondjuk az ilyen "lányok" taszítanak. Nekem édesanyám 52 éves, de ahányszor az anyjához megy, kap pénzt. Miért? Hát mittom én, tud neki adni mama, oszt kész. Most ettől anyám nem felnőtt?


Egyébiránt meg, ha rólam ilyeneket irkálna egy kis fruska, hát az zicher, hogy másnap nem kéne velem beszélgetni. Undorító vagy, tipikus esete annak, aki nem akar megérteni dolgokat, csak várja a tökéletest. Kívánom, hogy kapj egy olyat majd, aki nem "anyucizik", hanem mutterozik, az való neked, attól férfi a férfi.

2021. márc. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!