Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves “férfi” miért csinálja...

32 éves “férfi” miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 32 évesen az anyjával él, dolgozik de ettől függetlenül elfogad pénzt a szüleitől ruhákra, utazásra, és jóformán rendszeres zsebpénzt kap (20 ezret). Anyuciiinak és apuciiinak szólítja a szüleit.


Ez csak nekem sok és fura? Lány létemre nem hívom így őket..

A pénzes téma is zavar.



2021. márc. 20. 01:01
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
87%
hagyd ezt a pasit. ennyi.
2021. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
48%

Először csak "egyik ismerős" volt, aki anyucinak meg apucinak szólítja szüleit, majd amikor felhívjuk figyelmet arra: "vajon miért foglalkozol "egyik ismerőssel", hirtelen megfordítva a sztorit közlöd hogy "ismerkedsz egy olyannal akiről hasonló derült ki".

Több mint fura.

2021. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező nem normális haggyátok. Amúgy nem mindegy másnak az élete? Az embereknek mindenre van idejuk csak magukra nincs? Miért nem foglalkozol magaddal?
2021. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Hú több mint vicces egy két ember 😅
2021. márc. 20. 13:17
 55/59 anonim ***** válasza:
71%

Cica, érvekből kifogytál?

Kézcsók, ha tényleg lány vagy.

2021. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
95%
Neked ez a fiu nem tetszik, akkor tetszene csak, ha megvaltozna. Igy felesleges kapcsolatot kezdeni. Majd talaltok olyat mindketten, aki vonzo ugy, ahogy van. Ez igy felesleges idopocsekolas.
2021. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek 56-os. Nekem is efelé dől a mérleg!
2021. márc. 20. 13:25
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Én értem Kérdező mire célzol. A hangsúlyt is érzem a számban:anyuciii! Nem csak a Te hátadon táncolnak a bolhák! Hagyd a csecsemőt anyuciiinak. Egy "háromfelnőttfiús" anyuka
2021. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, szerintem hagyd a fenébe. Neked ez a srác nem fog bejönni soha. Amit most a felszínen látsz annak vannak mélyebb gyökerei is, a srác szinte biztosan egészségtelen módon függ a szüleitől. Ezzel nagyon sok harcod lenne a kapcsolatban is, mikor szeretnétek együtt lenni, elköltözni vagy ha már aktuális lesz a családalapítás/gyereknevelés. Az ilyen férfiaknak te mindig csak második leszel, a szülők után. Ez az a típus aki soha nem mond ellent az anyjának, anyuka egyet füttyent és ugrik. Ha ez már most is taszít, akkor erre kár egy percet is rászánni. Úgyse bonyolódtál még bele, ne vesztegesd az időt.

Aki szerint lehet még belőle valami, persze, lehet. Mivel a jellem ilyen idős korra nagyrészt kialakul, ez nem nagyon fog változni. Ez a férfi egyszerűen igényli, hogy gyerek lehessen. Ha a nő el tudja szakítani anyuéktól és belép anyuka helyébe + kézbe veszi a pénzügyeket is ideális papucsférj válhat a pasiból, ami lehet jó is valakinek. Viszont azért ennek is vannak hátrányai és nem hiszem, hogy a kérdező erre vágyna. Ráadásul ez azért elég kétesélyes játszma, mert egyáltalán nem biztos, hogy nem anyuka lesz az erősebb.

2021. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!