Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves “férfi” miért csinálja...

32 éves “férfi” miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 32 évesen az anyjával él, dolgozik de ettől függetlenül elfogad pénzt a szüleitől ruhákra, utazásra, és jóformán rendszeres zsebpénzt kap (20 ezret). Anyuciiinak és apuciiinak szólítja a szüleit.


Ez csak nekem sok és fura? Lány létemre nem hívom így őket..

A pénzes téma is zavar.



2021. márc. 20. 01:01
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
80%

- nem nőtt fel

- pénzt nem tud félretenni, beosztani

- esetleg a "sajátjával takarékoskodva fogad el pénzt, hogy majd önálló életet tudjon kezdeni, de ez kevésbé valószínű

2021. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy többet anyucival, mint vele mikor náluk vagytok? Hová pattan le ez a férfiállat?
2021. márc. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
71%
Miért zavar? Mi közöd van hozza? Magánügye.
2021. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
91%

1.Nem veled van a baj, éerthető, ha kiráz tőle a hideg.

2. Nem fog megváltozni, ez már rögzült.

3. Nem fogja másképp hivni a szüleit, mert ez is rögzült. (még ha akarná is nehéz volna, de nem is akarja)

4. Jönnek majd a problémák, hogy éljetek együtt a szülőkkel, ott kell tölteni minden hétvégét,naponta telefonálnak,minden lépéséhez tanácsot fog kérni tőlük, ilyesmi..

5. nem fogsz tudni hozzáidomulni, ugy látom karakánabb vagy te annál.

6. Ne lopd az időtöket, ez hamvába holt dolog, lépj és keress megfelelőt.

MERT EZ NEM AZ.

2021. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
55%

De cuki...😅 Anyuci pici fia, aki zsebpénzt kap nyalókára? 😂

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül igaz!?!

Kérdező ez téged is minősít hogy ilyennel ismerkedsz.

Valami árulja el, hogy tudtok FÉRFIKÉNT tekinteni egy ilyenre.

A legszebb majd az lesz amikor a kedves mama instrukciókkal lát el és használati utasítással. 😂

Szánalom mennyire alacsony az igény....

2021. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
3%
Érdekes helyzet. Az biztos, hogy sok türelem kell hozzá.
2021. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
25%
Mit zavar?? Mi közöd hozzá? Mi köze hozzá bárkinek is? Felőlem csókólózhat is azzal a bojlertestű anyjával.
2021. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
30%

Azt a krva 😆

Ez tenyleg beteges. Szerintem mentalisan nincs rendben.. lehet autista vagy valami..

Nekem sose kene de te eleted 🤷‍♀️

2021. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom. Én is 32 vagyok, mondjuk nő és külön élek, de a szüleim rendszeresen adnak pénzt, merthogy ők beszállnak ebbe meg abba... régen még próbáltam elutasítani, de aztán rájöttem hogy azért adnak mert szeretnek adni, jólesik nekik ha elfogadom. Amúgy is pár éven belül nyugdíjba mennek, majd akkor nem adnak mert kevesebb bevételük lesz. Igaz, nem anyucizom, apucizom őket, de ez csak egy megszólítás, szerintem kb senkinek sincs hozzá köze, ki hogyan szólítja a szüleit :D

A fent vázolt helyzetben az egyetlen valódi problémát abban látom hogy nem tudja beosztani a pénzét. Mert ezt viszont illene megtanulnia - bár tegyük hozzá, nincs egyedül, sokan nem tudják ezt megtanulni, vagy nem is akarják.

2021. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
86%
44 évesen is anyucim és apucim van, ha velük beszélek.
2021. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!