Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves “férfi” miért csinálja...

32 éves “férfi” miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 32 évesen az anyjával él, dolgozik de ettől függetlenül elfogad pénzt a szüleitől ruhákra, utazásra, és jóformán rendszeres zsebpénzt kap (20 ezret). Anyuciiinak és apuciiinak szólítja a szüleit.


Ez csak nekem sok és fura? Lány létemre nem hívom így őket..

A pénzes téma is zavar.



2021. márc. 20. 01:01
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem ez miatt raz ki tole a hideg. Vagy a sajat eletedben van valami tuske, amit o altala latsz, mintha tukor lenne, vagy tortent valami az eletedben, es az jon fel epp. De ez lehet tudat alatti. Vagy csak siman nem tetszik a srac, es mar mindegy az, hogy neki csak annyi hibaja van, hogy anyucit meg apucit mond. A penz itt most mindegy.


Rengeteg embert ismerek, aki 30+, sot 40+ es azt mondja, hogy anyuci,apuci. Olyat is ismerek, aki 40+ 3 gyerekkel es nem tud elaludni, amig 'anycikamnak' nem kivan joejszakat....


Hagyd ezt a sracot, majd talalsz olyat, aki megfelel.

2021. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
51%
En is ilyen vagyok 28 evesen. Ez azert van mert barátnőt találni nagyon nehez a mai vilagban nekem meg mindig nem sikerült, de így meg lelkileg nem lehet felnoni ha nincs parkapcsolat. Egy ido utan meg mar igy marad az ember.
2021. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
24%
Irigykedsz rá.
2021. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
89%
32 es vagyok. Nem értem miért lettem.lepontozva hogyha az igazat irom. Ha valakinek nincs parkapcsolata akkor az anyagi okok miatt is marad a szuloknel. Viszont ha szuloknel marad akkor soha nem lehet felnoni lelkileg.
2021. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
38%
Még jó, hogy semmi közöd hozzá.
2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező: azért rfoglalkozol vele annyit, hogy önmagadnak bizonyítsd: "hejj bezzeg én nem vagyok ilyen, én már felnőtt vagyok, de ő milyen, te jó ég!" - mert ha csak azért foglalkozol vele hogy önmagad előtt leminősítsd ezáltal önbizalmat nyerve, az hamis, illuzorikus önbizalom lesz.
2021. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy 2021-ben vagyunk, egy telek ára 10millió forint normális helyen, ház rá még 25 legalább. Albérlet értelmes helyen 100ezer, és valami hülye csaj azt várja el egy szingli fiútól, hogy az ilyenekre költsön ~30 évesen, úgy, hogy tökre magában volna.


Én nem tudom ti milyen világban éltek, de én addig sehova nem mentem (de, külföldre 2x, de az más), amíg nem volt olyan barátnőm, akivel értelme volt külön költözni. Ti olyan jó móduak vagytok kérdező, hogy égetheted a pénzt azért, hogy a hülye egod elmondhassa "KÜLÖN ÉLEK A SZÜLEIMTŐL!444"???? Jó neked mó

2021. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
69%
Jah itt már mindenki 9 évesen különköltözött teljesen egyedül és havi 250 ezer plussz rezsié' szórta a pénzt az albira, nehogy a csajok aszongyák má' h. "degáz h. nem önállóan laksz".
2021. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
24%

38


Hát persze :D Ismerek én sok mindenkit, nem mondom, ismerek olyat is, aki rákényszerült arra, hogy külön költözzön korán. Nem irigylem! Ismerek olyat is, aki tényleg megcsinálta a frankó életet, és jó módban élt relatív. Őt sem irigylem mondjuk, nincs miért panaszkodjak... De, az fix, hogy ahol én lakom albérletet sem kapsz, csak akkor, ha 15km-re arrébb, beköltözöl a nagyvárosba. 100nál kezdődik egy olyan, amibe be is lehet költözni, jó szívvel, egy olyannak, aki ahhoz szokott, mint én (igen jó helyen élek)


Az egó nem a leghasznosabb dolog, ha arról van szó, hogy spórolok az életem azon szakaszára, amikor családom van. Elkölteni havi 150ezret azért, hogy elmondhassam magamban élek? Nem is biztos, hogy jó magamban élni. :D Ki akar magában lenni? Problémája van a családdal? Nekem anyáméknak 2 generációs háza van, most is üresen tátong 4 szoba benne. Egy komplett emelet üresen áll, konyhával, fürdőszobával. Biztos nagyon gáz lenne ott élnem egyébként, bár külföldön (pl. Olaszország) sok helyen divat együtt laknia 2 generációnak, sőt, itthon is ez ment régebben. Ez valami új divat, olyasmi lehet, mint az, hogy ma már lehet arcolni arra, ha a héten 1nél több farok járt benned

2021. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
77%

Fura, hogy alig értik itt mi a valós probléma.

Oké, még otthon él 32 évesen ez még hagyján.

Becézgeti a szüleit, ez fura.

Kap egy kis pénzt költekezni és hangot is ad neki nagyon fura.

De ez a ragacskodás a szülőkhőz, ez gáz ennyi idősen.

Hagyd ezt a 384 hónapos tüncipüncike óriáscsecsemőt a cuki szüleinek, had etessék, pelusozzák tovább.

Soha nem lesz belőle önálló, döntésképes, karakán férfi. A hozzád most kedves szülők, majd adnak neked, ha külön hétvégét akarnál. Ez utóbbit teljesen érthető módon.

Nem véletlen irritál. Beteges a kapcsolata a szüleivel.

Majd csekkold le 10 év múlva. Ugyan így fog vegetálni a szülei fennhatósága alatt, max. lesz egy nője, aki behódol majd a szülőknek.

2021. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!