Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretem az anyámat...

Nem szeretem az anyámat anyának hívni. Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Történt egy incidens a legutóbbi veszekedésünk alkalmával és azóta nem szeretem kimondani a szót. Sokkal szívesebben hívnám a keresztnevén, de ezt sajnos nem tehetem. A névjegyzékbe már átírtam a nevét mert ha láttam, hogy hiv összeszorult a gyomrom. Ha beszelünk inkább sehogy nem szólítom. Volt valakivel ilyen?

2021. márc. 31. 11:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
16# vagyok megint. Hát az hogy mi mindenetek van csak egy dolog. Ez persze jó de egy normális szeretettel teli családi élethez nem ez kell. És az hogy a balhék között van csendes időszak is az megint kevés... Szerintem te igenis bántalmazó közegben élsz és nagyon tönkre tesznek. Nagyon aranyosnak tűnsz egyébként és ezt a szüleidnek is észre kéne vennie nem.pedig így viselkedni. Az hogy elszakad vagy kinyúlik egy ruha... Én legutóbb a Retro Jeansből vettem egy felsőt (mert szeretem az igényes holmikat) és fél nap után nyúlt azt vettem észre és mosás után visszaállt... Szóval az sem te hibád. Nem indok ez sem arra hogy bántsanak akár szóval is...
2021. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

El tudnád képzelni, hogy a nagymamádhoz költözz? Megoldható lenne?

Nagyon együttérzek veled, némileg hasonló gyerekkorom volt. Az ebben a csapda, hogy hozzá lehet szokni a bántalmazáshoz, és később a párkapcsolataidban vagy a munkahelyeden is hajlamos leszel eltűrni, ha bántanak. Aztán előfordulhat, hogy olyanoknak adod tovább, akik a legkevésbé sem érdemelnék meg.

2021. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!