Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjuk már, 10-es, ez nem a becézésen múlik. Az én férjem 10 éve külön él, már saját családunk van, az anyukája mégis szokta benézni, drágámnak, kincsemnek hívni. Engem is néha.


Én nem látok ebben semmi furát, örülök, hogy legalább a férjemnek szerető szülei vannak, ha már nekem nem.

2021. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nem szól bele az életünkbe?


Attól mert nem ez a fő kérdés...


De ha annyira érdekel beleszól igen, ehhez jön a babásgatás ami szerintem nem normális dolog.

2021. ápr. 3. 10:54
 13/88 A kérdező kommentje:

Nem is arról van szó egyébként h alap esetben az 50/20/30éves fiamnak pl mikor fél évente egyszer látom azt mondom h kicsim.


Hanem arról h egyébként meg úgy kezeli mint egy három évest.

2021. ápr. 3. 10:57
 14/88 A kérdező kommentje:

#3


Nem beszéltem senkivel se csúnyán úgyhogy te se tedd , mert téged minősít

2021. ápr. 3. 11:02
 15/88 anonim ***** válasza:
85%

#14


Ha nem erről szól a kérdés, akkor miért ezt írtad ki?

Erre csak azt lehet válaszolni, hogy egy szülőnek 100 éves korában is a 80 éves gyereke mindig a gyereke lesz és úgy fogja becézgetni, ahogy neki jólesik. Ebbe senki nem szólhat bele.


Írd ki a valódi gondodat, hogy "...úgy kezeli mint egy három évest." aztán majd arra válaszolunk.

Bár az sem a te dolgod, hanem a pasidé. Ha őt nem zavarja, akkor vagy tudomásul veszed, vagy ha nem bírod tolerálni lelépsz.

2021. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
85%

Vannak becézgetős emberek, én is ilyen vagyok 70 évesen is.

A fiam-menyem közel járnak az 50-hez, a fiam az "Drágaságom, XY-kám és annak fokozatai, vagy Gyerekecském"

A menyem "Drága Életem, Szépségem, Virágszálam, Kicsi Tündérem, stb"

Láthatóan eddig a 25 év alatt egyiket sem zavarta.

2021. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
88%

#16-ossal értek egyet.

Nekünk egyrészt honnan kéne tudnunk a hátteret, másrészt meg, ha az is a problémád, hogy beleszól az életetekbe, és, hogy 3 évesként kezeli a férjedet, akkor miért nem azt írtad ki?

Véleményem szerint, egyébként tényleg elég érdekes, hogy így becézgeti,de ha ez nekik jól esik tegyenek így.

Mondjuk, nem azért, de ha a jövőben az én férjemet is "Angyalbögyörőmnek" fogja hívni az anyja nyilvánosan is, akkor lehet nekem is kicsit kellemetlen lesz.

2021. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

Mert én erre a részére vagyok kíváncsi.


Én elengedtem azt h ő engem szeret e vagy sem. Kétszínű ennyi. Ezen már rég nem pörgök

2021. ápr. 3. 11:19
 19/88 anonim ***** válasza:
81%
Figyu, kérdező, egy kihaénnem, unszimpatikus liba vagy. Mit szeressen rajtad?
2021. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
84%
Egy
2021. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!