Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%

#49

Nem tudom merre van az az "errefelé", ahol te laksz, de manapság már az is elfogadott, hogy celeb pasasok "szerelmemnek" titulálják a lányaikat.

Semmi nincs abban, ha egy szülő Kicsimnek, Mókuskámnak, Nyuszikámnak, Kiscicámnak (utóbbi az lány esetén) hívja a gyerekét, normális esetben.

2021. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 A kérdező kommentje:

Menetet neked kéne vágni a nyakadba. Semmit az ég világon nem tudsz rólunk hál Istennek... :)))


Azért mert egy két infót elhintettem azt se normálisan aztán huuu de nagyon tudsz már mindent :)

2021. ápr. 3. 13:33
 53/88 A kérdező kommentje:

Lehet offolgatni meg ócsárolni nem érdekel... Nem fogom eret vágni mert itt van pár gyks paraszt akinek ez az élete h flegmázzon meg verje a nyálát úgy h fingja nincs semmiről sem.


Tehát maradjunk annyiban, hogy az én véleményem szerint nem normális az, hogy kiakarja sajátítani a fiát , neki kezdi a sírást mert vmi nem úgy van ahogy ő akarja, én szarjam le q családom, mert csak ő létezik mert késöbb csak ő lehet beteg az én anyám nem, csak őt kell ápolni az én anyám nem...

Meg belebújik a fia ölébe az se normális dolog... De nem is részletezem mert tök felesleges.

2021. ápr. 3. 13:38
 54/88 anonim ***** válasza:
0%
Hát Kérdező, erre egyetlen megoldás van. Ezt tényleg nem azért írom, mert bunkózni akarok veled,de ki kell nyitni a szádat, mert máshogy ez nem fog változni.
2021. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
86%

Csakhogy nem ezt írtad ki a kérdésben!! Honnan kellett volna tudnunk, hogy 3 évesként kezeli, meg ölébe bújik, stb?

Ezzel van gond, igen. A becézgetéssel nincs. Márpedig a kérdésben csak és kizárólag az szerepel.

Te valami eszméletlenül buta nő vagy.

2021. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
86%
Te meg hívd anyósodat anyucicának. :)
2021. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
90%
55-ös, szerintem csak a szokásos “nem tetszettek a válaszok, úgyhogy átírom, addig csűröm-csavarom a sztorit, amíg nekem nem adnak igazat” jelenséget tapasztalhattuk ismét. Lassan 10 év gyakorizás után elég könnyen felismerem az ilyen “értelmes” kérdéseket :)
2021. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:

Legyen akkor így :)


Még mindig a becezgetés volt a fő kérdés..


Az meg h mi van a háttérbe amúgyse másokra tartozik de ha már ennyire le lettem támadva akkor?


Jaa igen... Nincs párom se meg amúgy leszbikus vagyok csak kitaláltam :)


Ennyit érnek az oldalon lévő emberek.


Semmit nem változtat a kérdésem bármely infó ...

Meghát ha leírtam volna akkor meg az lett volna h " vótmá, minden héten kiírod? Hányszor teszed még fel?" Stb :)))


Csak ugye a szokásos :)

2021. ápr. 3. 14:11
 59/88 A kérdező kommentje:
Csűröm csavarom... Igen ezzel álmodtam h majd miket találjak ki :)
2021. ápr. 3. 14:12
 60/88 anonim ***** válasza:
18%
Jaj annak a férfinek, aki egy magadfajta moslékkal összeáll.
2021. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!