Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
91%

A pasi...

Nem inkább a férjem?

Ha már anyósod van.

2021. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
86%
Ha megérteni akarnád, nem minősítenéd nem normálisnak.
2021. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon buta nő lehetsz. Szerintem alig multál el 20 éves.
2021. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:

A pasi :) ha már vki ezt írta nemde? Itt mindenki mindent jobban tud a másikról.


Senki nem minősíti semmire sem. De hát ezt is megtudtam :)))


Max te lehetsz 20 éves.



Talán a gyakori népe tanuljon meg egy kérdésre válaszolni úgy lehet az már az iskolaban sem ment.



Na de maradjunk annyiban hogy legyek egy buta 20 éves kis arrogáns phicsa :)))


Az én saját sztorimat meg tudom én aztán majd kibogozom h miért babusgatja a 30 éves fiát az anyuka :)))


Itt tök lényegtelen is mi a kérdés mert nem arra válaszoltok soha :)

2021. ápr. 3. 13:06
 45/88 anonim ***** válasza:
91%

Juj, tényleg buta vagy. Tesómat is -néha nyuszifülnek hívja anyukám, pedig mindjárt 44 lesz (a tesóm, mármint).meg engem is.

Sok sok éve nem lakunk otthon, külföldön vagyunk, saját élettel.

Ha az a bajod, hogy úgy kezeli, mint egy 3 évest az rendben van, az, hogy a becézgetéssel van bajod, nincs.

Az elején író tinik meg, akik azt hiszik, anyuka becézgetése egyenlő a 'gyerek" önállótlanságával, majd rájönnek...

2021. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
91%

#37

Akkor összefoglalva:

Van egy pasid, akivel nem élsz együtt. Hogy azért mert külföldön van, vagy másért, azt totál lényegtelen, majd ha egyszer véglegesen előkerül, akkor fog kiderülni, hogy egyáltalán veled tervezi e a jövőjét. (És ebben nincs semmi rosszindulat, sok víz lefolyik addig a Dunán)

Ezt a pasit, akit hónapszámra nem lát az anyja, a roppant ritka találkozás alkalmával becézi és ez neked nem tetszik.

Nincs mese, megjegyzés és pofavágás nélkül el kell fogadnod!... vagy ha nem megy, akkor cselekedj, sok változást úgysem hoz az egyedül töltött életedbe!

2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésre már válaszoltak többen.

Azért hívja így, mert egy szülőnek 70 évesen is a gyereke lesz.

2021. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
92%

#43 vagyok.


Ha az én párom lennél és olyat lekevertem volna neked, hogy a takony menetet vág a nyakadon. Engem is szivwnnek hív az édesanyám, pedig már 39 vagyok.

2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, nekem fura, errefelé a "kicsim" az inkább ilyen párkapcsolati becézés... a mókuskát meg max. ilyen paródia sorozatokban hallottam, nem gondoltam volna, hogy valaki a valóságban képes így hívni a másikat, pláne a gyerekét. :D
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
96%
És most köss bele a helyesírásomba, mert "szívemet akartam volna írni csak a telefonon problémás írni a helyesírás javító miatt.
2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!