Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom anyukája is mókuskázza őt, szerintem is gáz, de az ő dolguk, őt/őket nem zavarja ez, így nem foglalkozom vele.
2021. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
85%

1)

"Nem is arról van szó egyébként h alap esetben az 50/20/30éves fiamnak pl mikor fél évente egyszer látom azt mondom h kicsim.

Hanem arról h egyébként meg úgy kezeli mint egy három évest."

2)

"De ha annyira érdekel beleszól igen, ehhez jön a babásgatás ami szerintem nem normális dolog."


Találd már ki, hogy mit akarsz!

Akkor most mi alapján szidjuk az anyósodat? Mert nyilván csak ez a célod!

2021. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:

Nem kérdezett téged senki 20as.



Ehhez hasonló kommenteket vártam :)))


Jön " gyk na most jól leoffolom és megalázom" csapat!


Mellesleg írtam már ki kérdêst anno... Hogy a mama azt akarja h én a saját házamat adjam el és forgassam bele az övékbe éd költözzünk oda. Pedig akkor a mamát nagyon szidtátok :)))


Érdekesek vagytok ti itt.


Nem érdekel h ismeretlenül kinek vagyok unszimpatikus meg egyebek

2021. ápr. 3. 11:38
 24/88 A kérdező kommentje:

24-es


Mivel vki megjegyezte h nem szól bele az êletünkbe... Erre írtam ha annyira érdekel akkor de igen beleszól és... Stb

2021. ápr. 3. 11:39
 25/88 anonim ***** válasza:
56%

Jó ez elment abba az iranyba hogy baszogassuk a kérdezőt

Azzal nincs baj ha alapvetően becézi

Azzal ha pátyolgatja azzal van

Azzal hogy beleszól az életetekbe szintén van

Csak ezt ki kéne fejteni mert mint látod sok félreértést szült

2021. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
93%

#23

Kérdező!


Kevered-kavarod itt a gondjaidat és az álgondjaidat!


Erre, hogy


"Mellesleg írtam már ki kérdêst anno... Hogy a mama azt akarja h én a saját házamat adjam el és forgassam bele az övékbe éd költözzünk oda. Pedig akkor a mamát nagyon szidtátok :)))"


...nyilván mindenki azt mondja, hogy ne és elmondja, hogy miért ne.


Viszont az, hogy valaki becézi, vagy hogy becézi a saját kölkét, az nem egy házeladás kategória és ebben láthatóan nem melléd áll a publikum.

2021. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, már bocsánat, de nálad is lehet némi kattanás.

Ha már egyszer kiírtál egy majdnem ugyanilyen kérdést, ott elérted, hogy végre valaki a te pártodon álljon az anyósod ellen, akkor miért raksz ki még egyet? Nyilvánvaló, hogy ezzel a kérdéssel is csak az volt a célod, hogy mindenki jól megmondja, hogy az anyósod nem normális, erre most végre pont az ellenkezőjét kaptad meg. Tudod, az igaz, hogy mi nem látunk bele ebbe, de veled se lehet fergeteges az élet, ha inkább kiírod GYIK-re, mint hogy leülnél a férjeddel meg az anyósoddal ezt megbeszélni. Ha ennyire zavar, akkor legyen benned annyi, hogy odaállsz eléjük, és megmondod a véleményed!

2021. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
Teljesen más okokból tettem fel ezt a kérdést de nem fogom magyarázni hiszen felesleges
2021. ápr. 3. 12:01
 29/88 A kérdező kommentje:

Hányszor üljek le?

" Anya ilyen" ezzel nem leszek kisegítve se akkor mikor 130-ra pofázom el neki h nem nem adom el a házat vagy épp más és más dolgok.

Nem fogja fel az anyja se.


A kérdést azért tetrek volna fel mellesleg h ennek van-e vmi " pszihés" oka... Tehát a becézgetésből le lehet következtezni h miért akarja minden áron oda láncolni.


De ezeket egyáltalán nem is akartam beleírni

2021. ápr. 3. 12:03
 30/88 anonim ***** válasza:
30%
De így meg nem teljes a kép. Ezert ennyi a fasz komment
2021. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!